Life

Реабілітація після COVID-19: що це таке та кому вона потрібна?

21 Листопада 2021 283

Партнерська публікація 

Новий напрямок роботи для лікарів та реабілітологів. Для когось COVID-19 став однією з незначних хвороб, а комусь перевернув життя чи забрав міцне здоров’я. Лікарі стверджують, що наслідки для людини може мати навіть безсимптомний перебіг хвороби, а також прогнозують, що кількість хронічних хвороб, які загостряться після COVID-19 значно зросте.  

Хай там як, але санаторні та лікувальні заклади вже відчули ці явища через запити пацієнтів і розробляють програми реабілітації, які допомагають відновити організм після хвороби.

У санаторії «Квітка Полонини» створили спеціальну програму «Реабілітація після COVID-19», завдяки якій пацієнти мають змогу пройти відновлювальну терапію задля полегшення «постковідного синдрому» та остаточного одужання.  Усі процедури надаються за призначенням лікаря залежно від медичних показань.

466a6861

До програми входять такі процедури:

Високотонова терапія HiToP – новітня розробка з ефектом до 90%, унікальна технологія, яка дозволяє впливати на організм на клітинному рівні, покращує імунітет, лікує цілий ряд захворювань, які провокує COVID-19.

Озонотерапія (внутрішньовенне насичення організму киснем – озон відновлює кисневий транспорт, вивільняє кисень, знімає інтоксикацію, розширює судини, покращує мікроциркуляцію, надає імуностимулюючу, антибактеріальну, антивірусну і протизапальну дії).

Кисневі пінки для внутрішнього застосування (активний кисень допомагає відновити життєві сили, нормалізує функції зовнішнього дихання, поліпшує тканинне дихання, знижує гіпоксію легень).

Фізіотерапія при захворюваннях легень (електрофорез з препаратами, які покращують метаболізм легеневої системи, мають розсмоктуючий і дренажний ефект).

Натуральні вуглекисло-мінеральні ванни – стимулююче діють на дихальний центр, покращують загальний кровообіг.

Інгаляції з мінеральною водою (вологе тепло, сольовий та газовий склад водяної пари ефективно впливають на хворих недугами дихальних шляхів).

Галотерапія (оздоровча кліматотерапія – «соляна кімната» із притаманним їй мікрокліматом – лікування та профілактика захворювань верхніх дихальних шляхів, зміцнення нервової та імунної систем).

Біоптрон (світлолікування – сприяє стимуляції імунної системи та посилює процеси регенерації).

Внутрішнє застосування мінеральних вод лужанського типу: питне лікування, кишкові зрошення, мікроклізми. Вживання мінеральної води відновлює органи травлення, зокрема після токсичного медикаментозного лікування, призначеного під час COVID-19. Питне лікування гідрокарбонатними натрієвими мінеральними водами діє на організм як адаптоген, що підвищує опірність організму до різних несприятливих факторів, включно з бактеріальними, вірусними, грибковими інфекціями.

Кишкові зрошення позитивно впливають на моторну функцію кишківника, це своєрідна гімнастика для його м’язів, що сприяє нормалізації випорожнень, покращує приток крові до слизової оболонки кишківника, здійснюючи протизапальну та дезінтоксикаційну дії. 

466a6492

Дихальна гімнастика при захворюваннях легень, для відновлення роботи легеневої системи після ураження COVID-19.

Аквааеробіка в сучасному басейні з підігрівом сприяє підвищенню сили дихальних м’язів і збільшення їх тонусу, підсилює вентиляцію легень, сприяє збільшенню життєвого об’єму легень.

Кліматотерапія, теренкурні маршрути. Гірський клімат, насичене фітонцидами свіже повітря, завдяки великій кількості хвойних дерев на території санаторію, своєрідний мікроклімат, завдяки гірській річці, що протікає територією оздоровниці, загалом сприятливі кліматичні умови забезпечують організм киснем, покращують функцію зовнішнього дихання та загалом функціонування всього організму, поступово тренують його механізми адаптації.

Вхідний і вихідний контроль біохімічних показників крові. ПЛР-діагностика коронавірусної інфекції, комплекс серологічних маркерів (метод ІФА), які свідчать про перенесену хворобу COVID-19 (наявність імунітету до COVID-19).

Контакти:

Varosh

На правах реклами

0 #