Ідеї

“YaDrive” відкрив туристичний сезон-2016 екскурсією старим Ужгородом

16 Лютого 2016 4 217

Працівники "Ядзакі Україна" відкрили туристичний сезон 2016-го року. Напередодні Дня закоханих члени клубу "YaDrive" здійснили екскурсію цікавими місцями старовинного Ужгорода та продегустували найкращі закарпатські вина.

Хоча діяльність ТОВ "Ядзакі Україна" ніяким чином не пов’язана з туризмом, на підприємстві не тільки виготовляють якісну електрокабельну продукцію, але й уміло розважаються. За словами директора підприємства Мілоша Босака, командній роботі та кожній людині зокрема тут приділяється особлива увага. Адже здоровий робочий клімат, дружні стосунки, згуртованість – запорука ефективного виробництва.

Серед численних заходів, спрямованих на підняття командного духу працівників, є туристичні екскурсії. У березні 2015 року на базі підприємства створено туристичний клуб "YaDrive", який на сьогодні вже налічує 87 учасників.

Його координатор Ольга Андрусів розповідає, що першу екскурсію було здійснено на гору Соколець у Перечинському районі. Втомлені і щасливі тоді повернулися додому і вже зрозуміли, що зупинитися не зможуть. З того часу раз на місяць працівники "Ядзакі Україна" вирушають у походи Закарпаттям. Вже підкорили чимало вершин, багато чому навчилися, кожен для себе зробив якісь особисті відкриття.

Велика заслуга у тому, що такі екскурсії стали можливими, директора Мілоша Босака. Сам він – також пристрасний любитель туризму, особисто бере участь у походах, на рівні з іншими несе важкий наплічник та розкладає намет.

– Це неймовірне задоволення – бачити, як на свіжому повітрі змінюються працівники, які весь робочий час проводять у зачиненому приміщенні, в чотирьох стінах, під електродіодними лампами. У таких походах зав’язуються дружні стосунки, кожен готовий допомагати один одному, підставити плече. І потім це продовжується в роботі при вирішенні командних задач.

Цього року учасники клубу "YaDrive" розпочали туристичний сезон з екскурсії старовинним Ужгородом. І не просто так, а з романтичним настроєм, адже відбулося все напередодні Дня святого Валентина. Тому, мандруючи містом, професійні екскурсоводи Владислав Товтин, Павло Кудіш та Роман Славік раз-у-раз присмачували свої розповіді цікавинками, пов’язаними з історіями кохання в Ужгороді.

Усі три екскурсійні команди змістовно і корисно провели час.

– Попри те, що сама народилася і проживаю в Ужгороді, я почула багато нових і цікавих речей. Виявляється, ти можеш роками проходити повз якусь будівлю і не здогадуватися, що колись там було і яку роль вона зіграла в історії твого рідного міста, – згадує Наталя Канюк. Дівчина в захваті від клубу. У минулому році їй найбільше сподобався підйом на Боржавську Полонину і сплавляння на плотах Тисою.

Прохолодна погода і невеликий дощ, який накрапав 13 лютого, не завадили планам учасників екскурсії. Навіть міні-скульптурка Свободка привітала туристів у корпоративному одязі клубу "YaDrive" і також додала настрою. Про такий сюрприз заздалегідь подбали організатори екскурсії.

Дегустація вина в Ужгородському замку після прогулянки історичною частиною міста виявилася дуже доречною. Усі 60 учасників екскурсії мали можливість скуштувати 7 сортів відбірного закарпатського вина в дегустаційній залі та прослухати історію його виготовлення від професійного сомельє Олени Задорожної.

– Я тільки-но долучився до клубу "YaDrive", і це моя перша екскурсія, – каже Сергій Запорожану. – Сьогодні просто чудово провів час. Сам родом з Мукачева, але вже зможу самостійно організувати друзям екскурсію Ужгородом і пригостити гарним вином.

На цьому сюрпризи для членів клубу не закінчилися. Після дегустаційної зали всі вирушили до готелю "Прага", де після смачної вечері взяли участь у турнірі з боулінгу та дискотеці "YaDance". На завершення – кожен отримав шматок смачнючого торта від Валентина Штефаня.

Лариса Липкань, Varosh

Фото: Олександр Смутко

0 #