Ідеї

V35: Успішні практики

22 Квітня 2013 2 661

Ми вирішили зібрати абсолютно різні історії успіху закарпатців, дослідити їх, щоб передати іншим бодай частинку якісного досвіду та натхнення.

Ідея цієї рубрики була детально обговорена в редакції ще до старту проекту: ми міркували над темами, обговорювали героїв.

«V35» – це, насамперед, ділова рубрика про успішних підприємців, вправних менеджерів та цілеспрямованих стартаперів, а точніше – про їхній успішний досвід.

Чому «V35»? На нашу думку, це символічне число, вік, рубіж. До 35 років ми акцентуємо на молодості, ризику, амбіціях, після 35 років – на виваженості, системності, мудрості. За дослідження цих двох умовних світоглядів ми й беремося.

Так би мовити неофіційно рубрика «V35: Успішні практики» стартувала ще наприкінці лютого розмовою з Тамарою Готрою. Поступово в ній назбиралося ще кілька матеріалів про успішних молодих підприємців та митців.

Сьогодні ми готові офіційно презентувати цю рубрику – розмовою з Алексом Ровтом. Вона тривала менше 20 хвилин, але кожна з них була просякнута особливою змістовністю. Як результат – ми сформували 7 життєвих настанов від Алекса Ровта для молодих.

Уже незабаром читайте також про досвід інших успішних закарпатців: випускового редактора «ТСН.Тиждень» Роберта Опаленика, new business director московської агенції Affect Миколи Сюська, засновника найкращого блогу УА.НЕТу 2011 року Inspired.com.ua Сергія Пішковція, директорів найбільших торговий центрів Закарпаття, молодих і зрілих підприємців, та інших.

Водночас, ми не зупиняємося виключно на рубриці, а плануємо розвивати її як спецпроект: серед наших задумів – організувати вже найближчим часом перший майстер-клас або тренінг на тему особистісного розвитку, тайм-менеджменту або підприємництва. Тому слідкуйте за нашими анонсами.

0 #