Ідеї

В Ужгороді створили шоу-балет і запрошують талановитих танцівників

13 Травня 2014 5 794

Шоу-балет заснували на базі студії танцю "Сказка". Власне, він вже працює, утім про все по порядку.

Кастинг до першого на Закарпатті шоу-балету з використанням у постановках пілонів проведуть 7 червня о 16:30. На нього потрібно підготувати хореографічний (для гімнастів і акробатів гімнастичний або акробатичний) номер тривалістю 1 хвилину.

Після цього буде відібрано 20 виконавців, які проходять у наступний тур. У ньому виконавцям дається невеличкий номер з сучасної хореографії та набір базових елементів на пілоні.

У підсумку буде відібрано 10 танцівників, які продовжать працювати у шоу-балеті.

– На кастинг до балету ми запрошуємо всіх бажаючих. Хочемо бачити як дівчат, так і хлопців. До того ж, нам не обов’язково, аби вони танцювали. Це можуть бути паркурщики, легкоатлети і так далі. Тобто сильні, молоді люди, або ж ті, хто хоче над собою працювати, – розповідає засновниця "Сказки" Ілона Палфі.


Записатися на кастинг можна за телефоном 050 993 89 40 до 5 червня.


– SKAZKA, як шоу-балет вже існує кілька місяців. Ми виступаємо та наразі плануємо масштабний проект-виставу, у якій були б задіяні хореографи, гімнасти, акробати та спортсмени. Я давно хотіла створити зі своїми тренерами щось особливе – таке, чого досі на Закарпатті не було. Шоу-балет, який може ставити не тільки цікаві номери, але навіть і мюзикли – саме це, – каже Ілона.

З мюзиклом "Бурлеск" танцівниці Ілона Палфі, Антоніна та Юліанна Гудзь, а також Анастасія Микуланинець вже виступили кілька разів. Готували його майже півроку і кажуть, що результатом задоволені. Після перших виступів зрозуміли, що мають сили зробити не лише один номер, а заснувати щось стаціонарне.

– "Бурлеск" – це не просто вистава. Це повноцінний мюзикл. 16 хвилин абсолютного задоволення для гладачів. Ми виконуємо не лише елементи на пілоні, а й пов’язані з фітнесом, розтяжкою, контемпорарі. Фактично ми показуємо усе те, чому можна навчитися у "Сказці" – розповідає Ілона Палфі.

– Ми прагнемо до вдосконалення, хочеться завжди працювати з новими та цікавими напрямками, відкривати себе та тих дівчат, що займаються у нашій студії. Взагалі плани на найближчий час у нас дуже амбітні. Плануємо участь у різних чемпіонатах як тренерів, так і учениць. Я впевнена, що у нас все вийде, – каже Ілона.

Varosh

Фото: Олександр Смутко та з особистого архіву "Сказки"

0 #