Ідеї

В Ужгороді провели перший винний клуб

6 Травня 2015 2 306

Подія пройшла 21 квітня в закладі "il tempo". Провела її компанія "ТС Плюс", яка вже понад 20 років постачає якісний алкоголь в Україну та активно пропагує культуру правильного пиття вина у нашій країні.

– Ідея організувати подібний захід виношувалася достатньо давно, оскільки у нас в місті є багато шанувальників вина. Та й взагалі дедалі зростає культура споживання алкогольних напоїв. Проте в місцевих дегустаційних залах і на ярмарках представлені переважно місцеві закарпатські виробники і познайомитись з винами різних країн світу, а особливо в правильному гастрономічному супроводі, практично ніде, – кажуть організатори.

Взагалі, за їхніми словами, не було очікувань, що в залі не буде вільних місць і доведеться навіть відмовляти бажаючим відвідати подію. Кажуть, що це підтверджує високий інтерес містян до світу вина і наштовхує на думку, що такі заходи варто проводити регулярно, що і збирються робити надалі.

– Організація цього вечора стала можливою завдяки компанії-імпортеру вин ТС+, яка раніше не була представлена на теренах нашої області. Також варто висловити подяку закладу "il tempo", який достойно прийняв гостей і забезпечив відповідний настрій. Задоволені обличчя і щирі усмішки наших гостей однозначно засвідчили що захід був вдалим, – з посмішкою розповідають ініціатори події.

Varosh

Фото: Андрій Кирилюк

0 #