Ідеї

В Ужгороді пройде Spring Wedding School для наречених

18 Березня 2014 2 916

Лекційний день запланований на 11 квітня з 10:00 до 19:00. Місце проведення наразі уточнюється.

– Кожна з дівчат мріє про яскраве, стильне, романтичне весілля з дитинства. Малює собі картинку, починає планувати, як воно має виглядати. Кожна на 100% впевнена, що з цією місією впорається. Так думала і я… Але потім починаєш стикатися з питаннями, про які ніколи не задумувалася. Інколи нюанси виникають тоді, коли їх вже нереально вирішити. Якщо ви не хочете несподіванок, тоді Spring Wedding School саме для вас, – каже засновниця "Майстерні Свят" Наталія Янцо.

Найголовніше на Wedding School – це інформація та досвід, якими діляться з учасниками професіонали весільної індустрії краю. Серед них фотографи, дизайнери, флористи, декоратори, відеографи. Цьогоріч з лекціями виступлять Валерій Митейко, Тудор Кілару, Сергій Мазур, Олег Опаранюк, Степан Опришко, Андрій Олаг, Валентин Штефаньо та ін. І звісно викладач курсу – Наталія Янцо – автор посібника "Щоденник нареченої", випускниця весільної школи Ольги Ермілової.

На лекціях розповідатимуть як:

Вартість участі у школі всього 50 гривень. У неї входить фото з Wedding School, відео зі школи, щоденник нареченої, сертифікат на безкоштовну годинну консультацію з Наталією Янцо та диплом.

Зареєструватися для участі в школі для наречених можна за посиланням або за телефоном 050 188 36 46.


До речі, Наталія Янцо розповіла нам про 7 ключових елементів для бездоганного весілля.

Varosh

0 #