Ідеї

Унікальна фітнес програма нового покоління “Sky Yoga” відтепер у “Viрer Gym”

15 Січня 2015 5 695

Мережа фітнес-центрів "Viрer Gym" представляє унікальну технологію "Sky Yoga", що завоювала популярність у всьому світі. В США і Європі цю техніку ще називають "переродженням" або "йогою майбутнього". І це без сумнівів правда.

Вже після місяця регулярних занять ви побачите серйозний результат – ваше тіло стане більш гнучким, еластичним, підтягнутим і струнким, а в дзеркалі на вас дивитиметься нова щаслива і гармонійна людина. Тож, якщо хочете по-справжньому пізнати своє тіло, вдосконалюватися, отримувати від життя максимум задоволення – ця практика саме для вас.

Sky Yoga – методика, яка дозволяє схуднути і тримати тіло у тонусі, поєднує в собі близько 40% йоги з акробатикою, танцями, гімнастичними рухами, пілатесом та іншими фітнес-дисциплінами, а літаючий шовковий гамак дозволяє вільно переміщатися між виконанням поз. Така практика допомагає досягти більш глибокого ефекту від класичних асан. Є асани, які в класичній йозі даються людині через кілька років, а в антигравітаційній – з першого заняття.

Відмінна риса повітряної йоги – це м’які інтенсивні навантаження, які призводять до природнього розвитку м’язів і суглобів, а також зміцнення всього організму.

Регулярна практика перевернутих поз дає стимул для оновлення та саморегулювання всіх систем організму – травної, ендокринної, лімфатичної, репродуктивної, дихальної та судинної.

З кожним новим тренуванням ви будете позбавлятися від затисків у тілі, набувати сили та гнучкості. Помітно зміниться ваша постава, зійде напруга з поперекового відділу хребта, з’явиться сила в руках та ногах та підтягнуться м’язи грудей. Антигравітаційна йога також дарує ще й психо-емоційний релакс, підвищує життєвий тонус організму.


Чим є корисною Sky Yoga:Історія створення:

Sky Yoga була винайдена Крістофером Харрісоном – 50-річним бродвейським танцівником, режисером і хореографом. Він вигадав новий вид фітнесу, відпочиваючи в Індії в 1996 році. Результати тренувань виявилися настільки приголомшливими, що це переросло в новий фітнес-напрямок. Sky Yoga була єдиним напрямом, що отримав позитивні відгуки від істинних послідовників хатха-йоги Індії.


3аняття зі Sky Yogа проводяться щопонеділка, щосереди і щоп’ятниці о 9.00. Практику веде Оксана Чехова. Для відвідувачів з дітьми, є дитяча ігрова кімната.


Адреса: ФЦ "Viрer Gym", Ужгород, вул. Капушанська, 175-а. 

Телефон: 099 808 69 66.


Varosh

0 #