Ідеї

Творчий проект “Smile Camp”: новий формат дитячого відпочинку

10 Травня 2016 3 452

Творчий табір "Smile Camp" був заснований влітку 2015 року та вже отримав довіру серед батьків і авторитет серед дітей.

– Це новий формат дитячого відпочинку, унікальний творчий проект для дітей, який дає можливість відкрити новий, незабутній світ. Світ дружби і порозуміння, творчості та фантазії, таланту і креативу, веселощів і яскравих емоцій. Це команда професіоналів своєї справи, які цінують дітей і говорять з ними однією мовою. Табір передбачений для дітей від 7 до 15 років. Талановитих, незалежних, модних та креативних. Для батьків, які вірять в своїх дітей, знають, що їхнє майбутнє залежить від того, що відбувається сьогодні і пам’ятають, що починати потрібно тільки з себе, – кажуть організатори табору.

У таборі розуміють, що діти для батьків найцінніше, тому для вихователів кожна дитина – це неповторна особистість і яскравий талант, який вимагає уваги і розвитку. Кожна дитина – це лідер, якому треба дати можливість себе проявити.


 
– Табір розташований вдалині від міського шуму у самому серці Карпат, в лісі, серед співу птахів і дитячого сміху кипить маленьке життя. Тут немає місця комп’ютерним іграм і телевізору. Тут немає різниці, які оцінки у тебе в щоденнику. Тут кожна дитина, в першу чергу, особистість, до думки, якої прислухаються. Тут вожатий не тільки активний керівник команди, який веде новим дитячим світом, але і друг. Тут захват і купа емоцій щодня.  Дитина, вперше потрапляючи в наш табір, відкриває для себе новий світ. Коло друзів, команда, колектив тут не порожні слова. Унікальна атмосфера табору дозволяє кожному малюку, дитині, підлітку розкритися в своєму кращому світлі, проявити свої таланти, випробувати свою сміливість, азарт, терпіння. Чи то спортивні змагання, творчі вечори, командні ігри або щоденні концерти, театральні постановки і танцювальні марафони, в яких із задоволенням беруть участь всі і кожен. У це складно повірити, це можна тільки пережити, – розповідають у таборі.

База розташована в екологічно чистому, мальовничому куточку Карпатських гір, у Тячівському районі, с. Калинина. З вікон готелю відкривається дивовижної краси краєвид на гори.

На території комплексу розташовані три корпуси, є відкритий басейн з підігрівом, канатний парк, велотраси, пейтбол, волейбольний майданчик. Є зал для вечірніх заходів та дискотек, на вулиці розташована затишна обгороджена територія для ігор на свіжому повітрі, альтанки для занять. А також, місце для проведення спортивних ігор та заходів.

У денний і нічний час ворота комплексу закриті, і сторонні не можуть потрапити в комплекс, вночі двері готелю так само закриваються на ключ. У денний і нічний час доби на території ведеться постійне відеоспостереження. Під час активних ігор за дітьми завжди стежать дорослі. Без дозволу і супроводу дорослих дитина залишати територію не має права. Дорослі постійно перебувають з дітьми.

– Діти розміщуються в номерах напівлюкс по 2-3 людини, з усіма зручностями і телевізором в номері. Прибирання санвузла і номерів здійснюється щодня. Подача холодної та гарячої води в номери постійна. Повноцінне 5-ти разове харчування. Смачна закарпатська та українська кухня, по-домашньому приготовані страви. В наявності завжди свіжі фрукти і овочі, солодощі, домашня випічка. Діти їдять в ресторані готелю, – кажуть організатори.

Програма табору "Smile Camp" розроблена з урахуванням різних інтересів дітей і спрямована на розвиток креативного і стратегічного мислення, розвиток фантазії і творчого потенціалу, розвиток емоційного інтелекту і творчих здібностей.
Це поєднання дитячого відпочинку на літніх канікулах в таборі, дитячих розвиваючих і тренінгових програм, а також програма занурення в середовище безперервної творчості, позитивних думок і емоцій.

У програмі:

Дати:

Вартість:

У вартість включено:


Контакти компанії:

0 #