Ідеї

TOP School: літо в мовному таборі в Карпатах

4 Травня 2016 5 216

Школа іноземних мов для дітей та дорослих TOP School запрошує дітей 7-13 років провести незабутні літні канікули на свіжому повітрі у мальовничих куточках Карпат.

– Наближається літо і всі починають міркувати як влаштувати дитині відпочинок на канікулах. Пропозицій багато, проте поєднання мандрів мальовничими Карпатами з досвідченими гідами та потужної лінгвістичної програми – це табір від TOP School. Психологи стверджують, що раз на рік батькам варто відпускати дитину на відпочинок до дитячого табору чи санаторію. Це допоможе чаду стати більш самостійним та кмітливішим, а мамі з татом по-новому подивитися на сина або доньку, – кажуть у школі.

Маючи 5 років досвіду успішного проведення англомовних таборів в місті Ужгороді, школа запрошує дітей на 10 днів в Карпати.

– Настав час не тільки відпочити від телевізора, планшетів та телефонів, але й оздоровитися чистим карпатським повітрям, не тільки підтягти свою англійську/німецьку, але й отримати незабутні враження. Активна програма містить тематичні уроки з англійсько/німецької мов, майстер-класи, а також походи по мальовничих Карпатах. Наші походи розроблені гідом з величезним досвідом та таким намотаним в горах кілометражем, що, певно оперезав би всю Земну кулю. До того ж, кожен похід буде супроводжений цікавими історичними пізнавальними оповідями професійного історика-краєзнавця, – розповідають організатори.

У таборі чергують насичені походами дні, "мовними" днями, коли діти перебувають з досвідченими вчителями англійської та німецької мов. На кожен день пропонується загальна тема, яка розвивається протягом дня на інтерактивних уроках на свіжому повітрі, майстер-класах та вечірній програмі.

Цього року табір буде присвячений театру і всьому, що ним пов’язано. Це дасть неймовірну можливість покращити комунікаційні навички дітей, засвоїти ораторське мистецтво, невимушено запам’ятати величезну кількість віршів та пісень та чудово повеселитися.

Походи:

Заїзд: 27 червня – 6 липня

В ціну входить: 

Ціна 240 євро (7 000 грн). Для постійних клієнтів TOP School та учасників минулорічних таборів – знижка 700 грн

Реєстрація триває до 5 червня.

Контакти: 095 793 80 15, Антоніна

Ознайомитися з фотозвітами та враженнями про табір 2015 можна на нашій сторінці у Фейсбуці.


Денний лінгвістично-мандрівний табір (з 6 по 15 червня)


– Ми чітко притримуємося принципу, що літо треба проводити подалі від вихлопів міста. Тому обрали собі як основну локацію Велосадибу "Bike and Bed" в Дубриничах. Всі уроки відбуватимуться на території садиби – як в приміщенні, так і на свіжому повітрі з можливими руханками та активними іграми, – кажуть у школі.

Походи:

Ціна 2 500 грн. В ціну входить: транспортування, обід та снеки, страхування, мовна програма, походи. Для постійних клієнтів TOP School та учасників минулорічних таборів – знижка 10%.

Varosh

Фото: Костянтин Балабанов

0 #