Ідеї

Помідорник: Їхнє завдання – не програти

6 Червня 2014 3 188

Сцена, мікрофон, власні тексти та здібності – все, на що може розраховувати учасник "Помідорнику". Це літературний проект нового формату, який відбудеться цими вихідними в Ужгороді.

Завдання учасника заходу – захопити увагу публіки і зробити все можливе для того, аби його не вигнали зі сцени, адже цього разу глядачі мають такі повноваження. На все про все у автора є 4 хвилини часу та власні тексти, які він повинен читати на пам`ять. В свою чергу, публіка також матиме завдання, а саме – довести автора до зелених нервів. Ніхто не ставитиме авторам чітких оцінок, але все вирішує жива реакція залу та оплески.

Спочатку організатори планували, що учасників буде 10. Однак стільки сміливих поетів не знайшлося, точніше, знайшлося, але не всі пройшли відбір, адже тексти учасників ретельно відбирали. Тому саме "помідорних" учасників буде 5, троє ужгородських та двоє авторів з Києва та Чернівців.

Крім учасників "помідорної" програми, в суботу також виступатимуть запрошені автори, а саме – Томаш Деяк, Інна Мочарник, ТоріРом та Аліна Ганько. Звісно, не обійдеться й без цікавої музики, адже "Помідорник" – це, як не як, літературно музична вечірка, тож ужгородську публіку розважатиме арт-рок гурт "Точка Кипіння" в оновленому складі та з новою програмою.

Тож якщо ви цікавитесь поезією, маєте бажання "познущатися" над молодими, проте перспективними поетами, а ще просто хочете відпочити в гарній атмосфері – не прогавте таку можливість. І не забувайте – дрес-код передбачає червоні елементи.

7 червня, 18:00, "Шафа Тапас", вул. Уральська, 4, позаду міської ради, вхід – у день заходу 15 грн. Також квитки можна придбати у закладах "Reki manki" та "Шафа Тапас" до суботи за ціною 10 грн.

Ольга Беца

0 #