Ідеї

Новорічні корпоративи в Ужгороді: що і за скільки

9 Грудня 2014 8 486

Менше місяця залишилося до такої очікуваної багатьма новорічної ночі. Ще менше – до новорічних корпоративів, що прокотяться закладами міста у другій половині грудня. Ми дізналися скільки цьогоріч вартуватиме святкове меню в ресторанах Ужгорода та у скільки умовних одиниць оцінюють свою роботу професійні ведучі на корпоративах.

Підбити підсумки року що минає не у конференц-залі, а за святковим столом останніми роками взяли за моду більшість фірм та компаній. Цьогоріч, аби відсвяткувати з колективом завершення робочих буднів доведеться викласти від 150 до 280 гривень за особу, залежно від обраного закладу.

"Panorama By Kashtan" – близько 150 гривень за особу без алкоголю. Танці, ведучі, аніматори обговорюються окремо.

Ресторан "Varosh" – до 250 грн/особа, у вартість включена жива музика.

Гостинний двір "Чарда" – корпоратив до 24 грудня коштуватиме за особу 250 гривень, можна принести свій алкоголь. Додатково оплачуються ведучі – 40 гривень з особи. До 23.00 музичний супровід безкоштовний, далі по 200 гривень за годину – ця сума ділиться на всіх присутніх в залі. Корпоратив після 24 грудня обійдеться дорожче – 280 гривень за меню, 45 гривень за ведучих.

Ресторан "Кілікія" – 240 грн/особа, в суму входить жива музика та дискотека.

Корчма "Деца у нотаря" – меню за 170-180 гривень з людини з алкоголем, живою музикою до 23.00 і дискотекою до ранку.

Ресторан "Будапешт" – 200 грн/особа без алкоголю, 4 години живої музики, далі – дискотека.

Якщо ж саму новорічну ніч вам також захочеться відсвяткувати в ресторані, то з власного бюджету доведеться виділити суму дещо круглішу. Однак за ці гроші ви отримаєте і за меню, і за веселощі – заклади все організують за вас.

Бар-паб "Апріорі" – вартість коливається від 600 до 1000 гривень залежно від зали та меню, з розважальною програмою та танцювальною вечіркою.

Ресторан "Varosh" – за 1290 гривень з особи пропонують смачне меню, стіл з безкоштовним алкоголем, Діда Мороза зі Снігуронькою, світлове шоу, живі вокальні виступи та дискотеку 80-90-х до ранку.

Ресторан "Кілікія" – 800 гривень за меню і святкову програму. Тут на особу передбачено мінімум алкоголю – решту кожен замовлятиме на барі на власний смак і гаманець.

Корчма "Деца у нотаря" – 60 доларів за меню, святковий настрій, бограч та глінтвейн з казанка, новорічну 5-метрову ватру надворі.

Гостинний двір "Чарда" – 1300 гривень з людини за Новий рік у європейському стилі з відповідними декораціями та атмосферою. У ціну входить алкоголь, для діток передбачене окреме меню та аніматор.

Ресторан готелю "Прага" – 1200 гривень за святкування в українському стилі. Меню, алкоголь та святкова анімація входить у вартість.

Щодо ведучих, то у передноворічний період замовити їх на корпоратив обійдеться в 300-400 доларів, а програма в саму новорічну ніч з музичним оформленням потягне від 500 до 1000 доларів.

Юлія Барабан, Varosh

0 #