Ідеї

Напиши для Varosh те, про що завжди мріяв розповісти

26 Травня 2019 336

Наш проект з моменту заснування був відкритим до співпраці з дуже різними людьми. Не обов’язково журналістами. Чи професійними фотографами. Так буде завжди, бо відкритість – наша цінність.

Тим паче, що ідея Varosh як видання – бути ком’юніті-медіа, тобто медіа про людей і для людей. А це означає, що писати для Varosh може кожен. Власне, як і фотографувати, чи знімати відео.

Головне – прагнути цього, мати круту ідею матеріалу, спланувати, як цю ідею якісно розкрити та оформити в захоплюючу мультимедійну історію, яка не залишить нікого байдужим, і в першу чергу, – нашого головного редактора Росану Тужанську.

Varosh Ba 4 Moodpro

Саме вона уважно прочитає ваш лист з ідеєю публікації, який ви можете надіслати нам на редакційну пошту the.varosh@gmail.com, разом з вами проговорить структуру майбутньої історії, її формат, мультимедійність та інші важливі деталі, які перетворять вашу публікацію для Varosh на щось особливе.

Varoshmood Photo5418143807486143281

Не зайвим буде для вас переглянути архівні публікації нашого видання, заглянути в розділи, подивитися, які з публікацій на сайті стали найпопулярнішими.

Це допоможе вам налаштуватися на потрібну хвилю, щоб створити шедевр;)

Писати для Varosh – це круто та корисно для здоров’я, особливо зараз, коли ми перезапустили видання і зібралися підкорювати медіасвіт;)

Принагідно запрошуємо вас прочитати наш короткий маніфест про рестарт видання, його оновлену місію та амбіції.

 

Команда Varosh,

фото та колаж редакції

0 #