Ідеї

“Любов під час війни”: новий фотопроект Езри Тобака

25 Серпня 2015 3 010

Фотограф з Мукачева представив новий проект дитячої фотографії – серію портретів дітей, які живуть у дитячих будинках та будинках сімейного типу.

За 6 місяців Езра Тобак побував у спеціалізованих навчальних закладах Хуста, Сваляви, Виноградова, Білок, Домбоків, Мукачева. Перший кадр був зроблений 9 грудня минулого року.

– Головна ідея мого проекту – зробити серію дитячих портретів психологічного, класичного і жанрового типу, що матимуть доброзичливий характер. Оскільки, більшості дітей, зображених на портретах, необхідно зібрати певні суми грошей на лікування, багато з них потребують усиновлення. Це діти з усіх дитячих будинків і спеціалізованих установ Закарпатської області. Основна концепція портретів цього проекту – позитив, ніяких жахів (до яких ми звикли, коли бачимо світлини з дитячих будинків), світлі красиві обличчя і виразні очі, – каже Езра.

Багатодітний батько і фотограф каже, що хотів цими фото привернути увагу до проблеми покинутих і хворих дітей, адже вона має бути громадською.

– Я хочу, щоб суспільство про це знало і брало участь у долях цих діток: у вихованні, лікуванні і т.д. У кожної дитини має бути сім’я. В ідеалі – хотілося б провести велику виставку у Мукачеві, бо це одна з можливостей влаштувати долю самотніх і хворих дітлахів. Допомогти дітям-сиротам знайти прийомних батьків, опікунів або просто друзів, які б дбали про них, а також допомогти дітям, яким потрібно дороге лікування. Сподіваюся, що така виставка колись відбудеться, – розповідає фотограф.


Читайте також:

Varosh

Фото: Езра Тобак

0 #