Ідеї

Інтенсивне вивчення мови: очікування та реальність

25 Червня 2019 368

Англійська – це не тільки модно і сучасно, сьогодні це вже просто необхідно для професійного та особистого розвитку. Попит на мову з часом тільки підсилюється, а інтернет переповнений оголошеннями про нові, вкрай революційні методи навчання.

Одним з таких є й інтенсивне навчання, яке приваблює термінами опанування мови, але водночас викликає сумніви щодо своєї ефективності.

Лінвістичний центр “ЛІК”, що за 25 років свого існування зміг спробувати безліч новітніх освітніх методик, не зміг оминути й цю, і вже вкотре проводить своєрідні курси-інтенсиви.

Як показала практика, відвідувачі цих курсів неодноразово мають хибні очікування щодо інтенсивного навчання. Хтось переоцінює можливості інтенсивів, а хтось – геть скептично до них ставиться.

В будь-якому разі, ці очікування не дають позитивних результатів, тож ми з ЛІКом вирішили сформувати 5 закоренілих міфів щодо інтенсивів, щоб жоден ужгородець не помилився у виборі форми навчання.

Міф № 1

№ 1

Кожен курс-інтенсив розрахований на чіткий рівень, який пропрацьовується в ході мовної практики. Саме це є запорукою якісного навчання, а не кількісного запам’ятовування нових слів чи виразів.

Міф № 2

№ 2

Курси-інтенсиви сфокусовані на певну тематику: подорожі, бізнес, знайомство з мовою і так далі. Це допомагає уникнути зайвої інформації та сконцентруватися лише на потрібній.

Міф № 3

№ 3

Так, головна увага приділяється навичкам усного мовлення та сприймання інформації, але це потребує систематичної роботи над вимовою, інтонацією протягом всього навчання.

Більше того, курси-інтенсиви є запорукою стрімкого збагачення словникового запасу, вироблення навичок правильного сприймання тексту, розвиток аудіо-сприйняття.

Міф № 4

№ 4

Інтенсив-курс не розрахований на кількісне вивчення, тут важливе тільки якісне та усвідомлене сприйняття інформації.

Міф № 5

№ 5

Граматика вплітається в основу інтенсивного навчання і необхідна для усного мовлення або розуміння друкованого тексту. На курсах-інтенсивах граматика пропрацьовується саме в практиці, а не подається в теорії.

LIK linguistic centre сподівається,  що дані застереження допоможуть вам уникнути хибних очікувань від інтенсивних курсів та надихнуть розпочати (чи продовжити) навчання іноземної мови. Тут завжди раді новим студентам та готові підібрати найбільш оптимальну та ефективну схему навчання для кожного.

Якщо ж ви вирішили, що інтенсиви – це саме те, що вам потрібно, то реєструйтесь, другий набір розпочнеться вже з 1 липня.


Ознайомитися з тематикою курсів можна за посиланням.

Деталі та реєстрація: 050 432 45 83 та centre.lik@gmail.com


плакат

На правах реклами

0 #
# інтенсивне вивчення іноземної # лік # ужгород