Ідеї

ГогольFest 2013: арт, кіно, театр, література, розвиток

5 Вересня 2013 4 607

Цьогоріч вже шостий раз поспіль у Києві відбудеться Міжнародний Фестиваль Сучасного Мистецтва ГОГОЛЬFEST.

Підготовка цьогоріч була чи не найважчою та тернистою, утім дійство все ж відбудеться. Триватиме воно з 13 до 22 вересня. Відкриють його два перфоманси: театральний та музичний. Театральна частина: постановка "Ні Бог, ні Цар, ані Герой" від театру "ДАХ". Музична: кіноперформанс фільму "Хліб" у супроводі білоруського гурту Port Mone.

Відбуватиметься усе на території "Експериментально-механічного заводу", що на станції метро Видубичі. У програмі виступи сучасних театрів, музичних колективів, експозиції аудіо та візуальних проектів, арт-вистави та різноманітні майстер-класи.

Також цьогоріч будуть представлені програми таких фестивалів, як "Джаз Коктебель", "АртПоле", "Молодість" та інші. АртПоле вперше представить три перформанси, в яких задіяні три харизматичні особистості з Івано-Франківська: Юрій Андрухович, Олег Гнатів (Мох) та Ярема Стецик, у співпраці з талановитими музикантами й художниками зі Львова, Києва, Москви.

Також, на ГОГОЛЬFESTі буде представлене "Кіно протягом місяця" – відкритий кіноальманах від учасників фесту.

У рамках фестивалю буде реалізовано літературно-мистецький проект "Генезис". Літпрограма триватиме з 16 до 22 вересня. Буде проведено Школу літературного менеджменту, де в якості викладачів виступлять ключові спеціалісти українського літературного процесу: Катерина Ботанова, Віра, Завен Баблоян, Ірина Вікирчак, Юка Гаврилова, Максим Кідрук, Антон Санченко, Григорій Семенчук, Тетяна Терен. ГОГОЛЬFEST спільно з молодіжною ініціативою "3С" (Спільнота Свідомого Спілкування) оголошують набір на спеціальний семінар особистого розвитку.

Новинка цього року і майстерні або MakeLAB. Так ключовими проектами стануть мобільна друкарня "Niice" та 3D лабораторія, у якій відвідувачі створюватимуть предмети власноруч. Еко – це продовження проекту "Зелений» Гоголь", яка матиме системний підхід до розвитку екологічної культури та мислення і акцентуватиме увагу на еко-арт проектах.

ГОГОЛЬFEST оголосив і про проведення масштабного велопробігу на підтримку екологічної програми фестивалю. 8 вересня кілька сотень велосипедистів та ролерів зберуться, аби проїхати по кільком локаціям від метро "Олімпійська" до заводу ЕМЗ на Видубичах, де відбуватиметься фестиваль.

На сайті ГОГОЛЬFEST також йдеться:

– З дня свого заснування ГОГОЛЬFEST – це щирий порив людей, які роблять його безкорисно. Це спроба побудувати свій світ, світ взаємоповаги, де люди можуть висловлюватися вільно у задушливій атмосфері країни. Без мрії немає віри, без віри немає життя, тому життя фестивалю завжди було побудоване на потребі людей у просторі для втілення своїх мрій. П’ять років ГОГОЛЬFEST дарує цей простір, а зараз, вичерпавши усі можливості, запрошує всіх небайдужих стати відповідальними за процес його створення та внести свою цеглинку у побудову фестивалю. Побудувати свій світ сьогодні ми зможемо тільки разом, вкладаючи у це мрії, працю, час і кошти.

Річ у тім, що досі безкоштовний фестиваль, цього разу вирішили зробити «трохи» платним. «Трохи» – бо символічну суму зможе залишити кожен відвідувач у день відкриття та у вихідні дні.

Наразі для організаторів фестивалю надважлива допомога небайдужих у розселенні учасників, харчуванні, потрібні волонтери, транспорт, техніка, проектори, стільці, столи і т.д. Тому, якщо ви готові допомогти, телефонуйте 067 239 20 08, gladskih555@gmail.com, Олена.

Програма фестивалю за посиланням http://ru.scribd.com/doc/167853309/PROGRAMKA-ГОГОЛЬFEST-2013

Varosh, за матеріалами gogolfest.org

0 #