Ідеї

Crazy in Sport: фітнес-проект від Ілони Палфі

19 Квітня 2017 4 828

Засновниця фітнес-студії "Сказка" розпочала новий проект. У підсумку, його переможниця не лише отримає ідеальне тіло, але й подорож до Європи.

Тривалість проекту 6 тижнів – він триватиме з 8 травня по 18 червня. Та включатиме: 18 обов’язкових та 7 бонусних тренувань (разом це 25 тренувань); лекцію про правильне харчування; 3 воркшопи від інструкторів студії; щотижневу "пряму" мотивацію; щотижневі заміри, зважування та здачу нормативів.

– "Crazy in Sport" – це авторський проект, присвячений здоровому способу життя та створений для тих, хто хоче покращити пропорції свого тіла, схуднути, змінити свій стиль життя на краще та стати прикладом для себе та інших. Головною його відмінністю від інших є додаткова мотивація – учасниці будуть боротися за подорож до Європи та дві безлімітні картки. На решту учасниць також чекають приємні бонуси, – розповідає Ілона.

Також всі учасниці "Crazy in Sport" отримують брендовані килимки для занять фітнесом, блокнот для ведення щоденника харчування та спортивну пляшечку з вбудованим фільтром.


– Увесь проект я проходитиму разом з учасницями – від тренувань до харчування та мотивації. Останнім часом я багато уваги приділяла власним заняттям та надихалася людьми, які займалися поряд зі мною. Тож мені хочеться створити великий і позитивний проект, щоб не було жодних "страждань", які так часто пов’язані зі словами "схуднення", "зміни", "харчування".

Я хочу, щоб кожна учасниця спробувала зробити крок до змін з посмішкою і моєю підтримкою. Всі ті, хто хоче щось змінити в житті, мають бути трошки crazy, звідси і назва "Crazy in Sport". Спорт – це насправді одна з найбільших насолод і дуже важливо знайти той стан, коли ти починаєш отримувати від нього не негативні емоції, а позитив, – каже тренер.


Усі деталі за посиланням


Читайте також:

Varosh

Фото: Андрій Кирилюк

0 #