Ідеї

Be healthy razom: на першому воркшопі ужгородки вчилися бути здоровими

30 Березня 2015 3 381

Одного недільного ранку, коли ужгородці ще спали або вже пили каву, життя п’ятнадцяти дівчат хоч трохи, але змінилися. Справа в тому, що 29 березня відбувся перший workshop із лозунгом "Be healthy", метою якого було познайомити дівчат із правилами і секретами здорового харчування, максимально проінформувати їх про заняття спортом, а також мотивувати на регулярні тренування та любов до свого тіла.

Почався workshop із лекції дієтолога-практика Альони Некрахи, котра розповіла про користь, кількість і якість питної води, а також спростувала певні міфи, пов’язані із цим (зокрема той, що набряки на обличчі з’являються не від надлишку води в організмі, а від її недостатньої кількості). Згодом Альона обговорила із учасницями аспекти здорового раціону, відповіла на питання і роздала рекомендації. Одним із відкриттів для учасниць стала порада Альони відмовитися від фрешів на користь смузі, бо рецептура фрешу передбачає викидання найкориснішого із фруктів – клітковини. Під час невеличкої паузи учасниці воркшопу скуштували смузі із гранолою.

Після лекції про правильне харчування почалася розмова про спорт, рух і мотивацію, яку провела тренер спортивно-танцювальної студії "MG family" Тоня Гудзь. Дівчина розповіла про те, як правильно вибрати вид спорту, коли і як краще тренуватися, як підбірати одяг для тренувань і чим мотивуватися. А для закріплення матеріалу Тоня та Юля Гудзь (теж тренер студії) провели 15-хвилинну зарядку, котра розігріває всі групи м’язів.

Крім лекцій, частувань і тренувань, на воркшопі було багато сміху, емоцій, знайомств і нових ідей. Організатор воршопу та автор проекту "Razom" Катя Брижань запевнила: "Цей воркшоп не буде єдиним, зараз в стадії розробки одразу декілька різних заходів, і наступний, швидше за усе, не обмежиться лише жіночою аудиторією".

Більше фото з воркшопу у галереї.

Стежити за оновленнями проекту можна на сторінках у мережах vk.com та facebook.com.

Varosh

Фото: Олександра Шульга

0 #