Ідеї

Be Creative: простір для творчості та дизайну

24 Березня 2014 9 632

30 березня в Ужгороді відкриють новий магазинчик з усілякими деталями для інтер'єру. Тут же можна буде й проконсультуватися з дизайнером.

Засновниця магазину – Катя Моргентал, розповіла нам, чого слід чекати від її нового проекту та чим він особливий. Далі пряма мова. 


Я вирішила відкрити магазин-салон, бо мені потрібен був простір для зустрічей з замовниками і місце для представлення своїх робіт. Місце, де я б могла проводити майстер-класи та працювати. До сьогодні я працювала у режимі home office, а також ділилася реалізованими проектами, процесом їх створення та своїм натхненням через соцмережі.

Останнім часом, окрім виконання індивідуальних замовлень я почала робити тематичні сезонні колекції інтер’єрного декору. Моя зимова колекція "Country Christmas" стала першою. Зараз працюю над весняною, яка і буде представлена в магазинчику. Переважна більшість людей люблять бачити вироби вживу, відчути матеріал з якого усе зроблено і саме тому я вирішила, що відкриття магазину буде дуже доречним.

Що ж до назви "Be Creative", то це мій заклик до людей. Будьте креативними у всьому, оточуйте себе хорошими речами, даруйте радість та посмішки, створюйте красу навколо себе.

Я свідомо не обрала назву "Interior Decoration Studio", з якою ініціюється моя робота у більшості клієнтів. Загалом, я мрію створити платформу для творчих людей, дизайнерів інтер’єру, всіх, хто проектує і має відношення до виготовлення і створення предметів інтер’єру та подарунків. Такі студії та творчі колаборації, дуже популярні в Європі і особливо привабливі для клієнтів, адже в одному місці є змога отримати повний комплекс послуг: від розробки концепції, брендингу, проектування і декорування до готового проекту. Але ця ідея потребує великих фінансових вкладень і є неможливою для реалізації без спонсорської підтримки. Відкриття магазинчику "Be Creative" – це перші кроки, які я поки можу собі дозволити.

У магазині буде представлена моя колекція весняного інтер’єрного декору "Spring in Home". У ній будуть вироби з текстилю, дерева, інтер’єрні букви та іграшки, зображення, блокноти і листівки. У тематиці прослідковуються рослинні мотиви, клітинка та горошок. Форми прості та лаконічні, багато продукції у формі будиночків.

Окрім моїх виробів будуть і роботи моїх друзів, які роблять прекрасні речі ручної роботи. Це іграшки та текстильні вироби від Петри Пайдич, декор та дуже милі альбомчики від Ксенії Рибалко, текстильні квіти та багато дуже симпатичних речей від подружжя Ольги та Роберта Тіводорів (ТОРТ), а також вироби від бренду make me warm.

У магазині можна буде замовити повний комплекс з проектування та дизайну інтер’єрів, декорування текстилем, виготовлення меблів та предметів декору на індивідуальне замовлення.

Цей магазинчик буде особливий тим, що у ньому будуть представлені вироби виключно ручної роботи, створені з якісних та натуральних матеріалів і в дуже обмеженій кількості. Також клієнт зможе спостерігати за процесом створення продукції в самому магазині – я планую привезти туди свою швейну машинку, тканини, книжки, журнали, фарби та все, що потрібно для роботи і натхнення. Планую тут проводити навчання та майсер-класи для бажаючих навчитися та просто побачити процес виготовлення зсередини.

Останнім часом моя квартира перетворилася на одну велику майстерню, завалену моїми виробами, каталогами, тканинами та рештою цікавих речей та матеріалів, котрі колись можуть стати в нагоді. Як і більшість творчих людей я "плюшкін", збираю, колекціоную, зберігаю, підбираю на вулиці і несу все додому. Тому практично кожна деталь та предмети в оформленні магазину мають цікаву та кумедну історію. Наприклад, стару військову валізу, котра буде виконувати функцію столика, я виторгувала у циганки на смітнику, яка трохи не знищила на моїх очах раритет, а я просто не могла цього допустити. Дерев’яні ящики, люстра, вінтажні стільчики, валізи, та старовинні рами – все це предмети, доля яких була опинитися на смітнику, але я дала їм друге життя і мене це особливо тішить.

Зараз я займаюся розробкою фірмового стилю, поліграфією та виготовленням продукції, що буде представлена в магазині. Розкрию маленький секрет – вона буде дуже символічною і патріотичною. Так сталося, що рік тому, коли я розробляла логотип для Interior Decoration Studio, то випадково чи навіть інтуїтивно, обрала ніжно-блакитний та жовто-лимонний кольори у поєднанні з сірим, але тоді це не мало жодного відношення до патріотизму. А зараз, коли в країні така складна ситуація хочеться просувати все рідне українське і гордо писати на етикетках своїх виробів "Зроблено в Україні з любов’ю". 

Сьогодні, як ніколи раніше, нам треба показувати свою громадську позицію всюди і у всьому: вдома, на вулиці, на роботі, у всьому, що ви робите. Говорити про те, що ми пишаємося своєю країною та своїми безсмертними героями…

Звісно, без допомоги близьких людей я б не змогла відкрити магазинчик. Дуже вдячна своєму рідному брату, з яким ми самотужки фарбували стіни і майстрували полички, друзям котрі й зараз допомагають у підготовці. Багато хто, навіть не здивувався коли я розповіла про відкриття магазину, адже всі дуже цього чекали. Приємно, що багато людей в мене вірять і підтримують, бо починати щось нове – то завжди велика відповідальність та ризик.


Запрошуємо вас на відкриття "Be Creative" у неділю 30 березня о 15:00, за адресою: Ужгород, вул. Фединця 6 (поряд з магазином "Pasta").

Стрінки в соціальних мережах facebook та vk.


Varosh

Фото: Маріан Логойда

0 #