Ідеї

Автобусні тури Європою: 4 моменти, про які варто пам’ятати перед покупкою путівки

24 Травня 2019 175

Для всіх, хто ще не бував за кордоном чи хоче побачити максимум за одну подорож, автобусні тури Європою — чудове рішення, яке дозволяє уполювати всіх зайців єдиним пострілом. Але важливо пам’ятати, що постріл повинен бути влучним. При невдалому виборі путівки поїздка перетвориться на справжнє випробування і навряд чи залишить приємні спогади. Щоб цього не сталося, рекомендуємо поміркувати про декілька важливих моментів заздалегідь.

Як вибрати добрий маршрут?

Перше, що потрібно зробити, вирішивши відправитися в автобусну подорож Європою, — ретельно вивчити програму і маршрут туру. Дізнайтеся загальний кілометраж і уточніть тривалість переїздів між окремими точками. Тривале перебування в дорозі не всім дається легко, хоч би які зручні сидіння були в автобусі. Бажано, щоб зупинки в дорозі влаштовувалися кожні 2–3 години, а дні з довгими переїздами чергувалися з днями «відпочинку».

Тривалі переїзди найчастіше відбуваються на початку туру, на етапі транзиту з пункту відправлення в першу точку маршруту (наприклад, відстань від українського кордону до Будапешта). У деяких випадках поїздку можна зробити більш комфортною — приєднатися до групи вже в Європі, діставшись туди на літаку або поїзді.

Bus 1

Де ночувати в поїздці: в готелі або в автобусі?

Звернувшись в туристичне агентство для придбання автобусного туру, ви зіткнетеся з вибором між нічними або денними переїздами між містами. У цьому рішенні варто відштовхуватися від особистих переваг і стану здоров’я, а також враховувати тривалість маршруту. Нічні переїзди роблять екскурсійні тури Європою максимально інформативними. Автобус встигає подолати більшу відстань, і за короткий термін можна побачити багато цікавого. З іншого боку, сон в сидячому положенні протягом декількох днів — велике випробування для хребта, судин і організму в цілому.

Специфіка автобусних турів у тому, що пасажир під час переїзду між точками маршруту тривалий час обмежений у рухах. А на екскурсіях йому потрібно включати режим підвищеної активності, щоб встигнути все подивитися і запастися враженнями. З огляду на це, такий відпочинок навряд чи підійде сім’ям з маленькими дітьми, а також людям зрілого віку. Також автобусні тури — не найкращий варіант для тих, хто фізично вимотаний і не готовий багато пересуватися.

Tourister 2

Плануємо маршрут: які міста подивитися?

Якщо судити з відгуків клієнтів компанії Poehalisnami.ua і за даними туристичних операторів, з початком літнього сезону популярністю користуються путівки до Греції, а також в Італію і Францію. Особливо, якщо автобусний тур з України дозволяє поєднати екскурсійну програму з відпочинком на морі. У Франції великий попит серед туристів має Париж. З приходом літа помітно зростає популярність країн Скандинавії, які в іншу пору року здаються мандрівникам холодними і непривітними.

Oslo Opera 4

Важливі поради у подорож

Кілька днів «на колесах» — це серйозний виклик для організму і море вражень від поїздки, а також іспит на вміння планувати та пакувати багаж. Обов’язково візьміть в дорогу подушку для шиї і теплу кофту або тонку ковдру. Навіть якщо їдете до Європи влітку. Ще одна корисна річ, яка допоможе сну — вушні затички. На випадок дощу варто мати при собі у дорозі парасолю або дощовик. І, звичайно ж, дорожня аптечка з великим запасом вологих серветок!

Одяг та інші речі, які не знадобляться в дорозі, відправте у валізу. Він займе місце в багажному відсіку. Найнеобхідніше упакуйте в рюкзак або невелику сумку і тримайте її поруч з собою в салоні.

На правах реклами

0 #