Ідеї

6 найпопулярніших напрямків для відпочинку від туристичної агенції “Olivia”

26 Лютого 2018 2 198

Зима – саме час подумати про літній відпочинок. Чи не так? Тим паче, що зараз ціни на багато напрямків значно приємніші, ніж, скажімо, за місяць до подорожі.

Ми поговорили з Ольгою Гребенюковою, засновницею туристичної агенції "Olivia" про найпопулярніші напрямки, які обирають ужгородці, а також про раннє бронювання та гарячі путівки.

– Ми, звісно, займаємося усіма напрямками і готові виконати будь-який запит, який мають наші туристи. Однак, головний принцип роботи агенції у тому, що ми перевіряємо кожну дрібницю, готель, місце, транспорт. А також говоримо правду, як би дивно це не звучало. Інколи буває, що турист, приїхавши на місце відпочинку, опиняється в ситуації “очікування і реальність”. Ми такого ніколи не допускаємо, тому про все і завжди говоримо із нашим гостем відверто, – кажуть у туристичній агенції.


ТОП напрямки, які обирають ужгородці:

Єгипет

Туреччина

Греція

Болгарія

ОАЄ

Особливість ОАЕ останнім часом у тому, що вони коштують майже так само як Єгипет і це не може не приваблювати туристів. Ціни можуть стартувати навіть від 400$ на двох.

Шрі-Ланка

Найпопулярніша для зимового відпочинку, адже це прекрасне місце і в цей період часу хороші дуже ціни.

– Кожного разу, коли я підбираю відпочинок для туристів, то роблю це як для себе. Адже ми добре знаємо, що таке довгоочікувана відпустка. Також кожному нашому замовнику робимо невеличкі приємні подарунки – наприклад, бирки для валіз, тревелбуки, безкоштовну каву в еспресо-барі “Дуфорт”.

В туристичній компанії наголошують на тому, що саме час задуматися про раннє бронювання. Особливо по Греції, Болгарії та Хорватії. Адже вигода може буде аж до 50%.

"Olivia" спеціалізується на:


Контакти:


На правах реклами

0 #