Ідеї

500 дерев задля відновлення лісів Закарпаття – працівники “Джейбіла” висадили хвойні в урочищі “Дубки”

12 Квітня 2021 1 243

У суботу, 10 квітня, співробітники одного з найбільших в області підприємств із іноземними інвестиціями “Джейбіл” вийшли на акцію із висадження дерев. Йдеться про екоініціативу “1 мільйон дерев за 1 добу у 100 країнах світу”, в межах національного проєкту “Озеленення України”.

Хвойні саджанці закупили коштом компанії, попередньо порадившись зі спеціалістами Ужгородського лісгоспу щодо порід та локації. Ділянка знаходиться на території Оноківської громади.

Джейбіл дерева1

Джейбіл удруге проводить акцію в рамках ідеї “Озеленення Закарпаття”, восени 2020-го волонтери компанії висадили 250 дерев.

У компанії “Джейбіл” ми щодня намагаємося робити світ кращим, безпечнішим та більш здоровим. Завдяки нашій корпоративній ініціативі Jabil Cares ми долучаємо співробітників до заліснення Карпат. Сьогодні ми висадили півтисячі дерев, і я дуже пишаюся своїми колегами, що вони беруть участь у такій чудовій ініціативі, – розповів Михайло Дуран, генеральний директор ТОВ “Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед”.

озеленення джейбіл (4) озеленення джейбіл (5) озеленення джейбіл (7) озеленення джейбіл (10) озеленення джейбіл (3) озеленення джейбіл (8)

Захід проводили з дотриманням суворих карантинних норм – маски, рукавички, дезінфектори, відповідна дистанція між учасниками. Спочатку територію розчистили від сухостою та сміття. За допомогою трьох лісників-координаторів розрахували оптимальну відстань між саджанцями. Організатори зазначають: важливим є не лише кількість висаджених рослин, а й залучення людей до екологічно важливої справи.

Вирубка лісів в Україні наразі є гострою проблемою, і компанія “Джейбіл”, як соціально відповідальна компанія, просто не могла не взяти участь у такому прекрасному проєкті, як “Озеленення Закарпаття”. Уже вдруге наші працівники беруть участь в цьому проєкті. Кожен – з екологічною свідомістю і бажанням зробити невеличкий, але важливий вклад у покращення навколишнього середовища, – наголосила Юлія Парій, керівниця служби охорони праці та охорони навколишнього середовища ТОВ “Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед”.

У компанії кажуть: планують зробити такі акції традиційними, обираючи різні локації для озеленення Ужгородщини, та залучаючи щоразу більше волонтерів.


***Матеріал оприлюднено на правах реклами

Varosh

0 #