Ідеї

5 причин відвідати Закарпаття цієї зими

30 Листопада 2016 4 145

1 грудня, а значить – час планувати найближчу подорож. Розповідаємо про 5 найважливіших причин надати перевагу відпустці на Закарпатті цієї зими.


I. Снігові вершини


Шанувальників активного відпочинку чекають у Пилипці, Подобовці, Синяку, Ізках, Вишці та на Драгобраті. Траси як для початківців, так і для професіоналів знайдуться на гірськолижних курортах Закарпаття. Проїхатися з вітерцем можна на лижах, сноубордах, сноутьюбах, санках і т.д.


II. Термальні басейни


Усім, хто хоче провести час із користю для організму, слід зазирнути у Берегово, Мукачево, Велятино, Лушмори, Косино чи Виноградів. Саме там знаходяться кращі термальні басейни України. Їх води використовують для лікування та релаксації у всі пори року, проте взимку занурюватися в гарячі джерела вдвічі приємніше.


III. Самобутні традиції


Бажання пізнати давні звичаї сповна можна реалізувати у новорічно-різдвяні свята. Закарпатці і самі дотримуються народних традицій, й охоче діляться ними з туристами. Зазвичай коляду й вертеп можна побачити просто неба.


IV. Колоритні фестивалі


Узимку на Закарпатті не доведеться сумувати, адже у цей час відбудеться чимало заходів. Наймастабніші події припадають на січень 2017 року. До прикладу, традиційне "Червене вино" пройде 11-15 січня у Мукачеві. А також – Коляда у Старому селі, Фестиваль гентешів, свято млинців "Палачінта" та багато інших.


V. Смачна їжа та напої


Закарпатська кухня формувалася протягом багатьох століть. Кожна нація залишила на ній свій слід. Тож в меню кафе чи ресторану неодмінно знайдеться страва для справжнього гурмана – гуляш, банош, рокот-крумплі, гомбовці, кіфлики та багато іншого. Підкреслити смак допоможе келих закарпатського вина.


Ірина Савченко, Varosh 

0 #