Ідеї

4 культових серіали, які варті того, аби передивитись їх ще раз

24 Липня 2019 1 415

Літо – це той чудовий час, коли нарешті температура за вікном дозволяє насолоджуватись теплими довгими вечорами на затишних терасах ужгородських закладів. А для похмурних днів, коли погода змушує залишитись вдома, ми разом із розважальним телеканалом Paramount Comedy підготували підбірку старих добрих серіалів, сповнених яскравих жартів, які гарантовано підіймуть вам настрій.

«Друзі»

Культовий американський серіал, який вже 25 не втрачає своєї популярності та актуальності. Він розповідає про життєві пригоди шести друзів, які живуть і працюють в Нью-Йорку. Кожен з них – неповторний персонаж, в якому кожен знайде трішки себе: Рейчел − розбалувана «татова донька», яку життя змусило самостійно пробиватися в житті; Моніка −  педантична перфектціоністка і талановитий кухар в одній особі; Чендлер − бухгалтер з відмінним почуттям гумору; Джої − актор-ловелас, якого ніяк не вдається побудувати кар’єру; Росс − тричі розведений палеонтолог і Фібі −  трохи пришелепувата масажистка-хіпі.

Picture1

Кадр із серіалу «Друзі»

«Теорія Великого Вибуху»

Культовий гумористичний серіал про чотирьох друзів-науковців, а точніше про те, якими їх бачать звичайні, далекі від науки, люди. В центрі сюжету – молоді фізики, до нестями закохані у науку та усе, що із нею пов’язане. Герої доволі поганенько пристосовані до повсякденного життя, саме тому їх поведінка та реакції на звичні усім нам речі гарантовано не залишить байдужим нікого. Шелдон, Говард, Леонард та Радж – кожен з них має різних «тарганів» у головах, але їх об’єднує міцна дружба, ботанський підхід до життя та любов до фантастичних фільмів і коміксів.

Picture2

Кадр із серіалу «Теорія Великого Вибуху»

 «Як я зустрів вашу маму»

Комедійний серіал, який розповідає про чи не найважливіший період у житті кожного – пошук свого кохання. Головний герой, Тед Мосбі, живе у Нью-Йорку у 2030му році. Він побудував успішну кар’єру архітектора, має чудових дітей, яким, власне, і розповідає про те, як, намагаючись зустріти дівчину своєї мрії, він зустрів їх маму у далекому 2000-му. У той час, через свій юний вік, він наробив чимало помилок та частенько опинявся в кумедних ситуаціях. Проте найголовніше, що він здобув – це кохану жінку та друзів, із якими тепер згадує свою бурхливу молодість.

Picture3

Кадр із серіалу «Як я зустрів вашу маму»

«Спільнота»

Серіал показує повсякденне життя групи студентів із громадського коледжу «Ґріндейл», що у американському штаті Колорадо. Серед них – успішний у минулому адвокат, мати-одиначка, закомплексована відмінниця, дотепний кіноман, колишній професійний футболіст і навіть стариган, який за свої шістдесят років був одружений сім разів і упевнений, що знає про життя все. Попри велику різницю у віці, соціальних статусах, поглядах на життя та характерах, усі вони мають спільну мету – отримати диплом про вищу освіту.

Picture4

Кадр із серіалу «Спільнота»

0 #