Бізнес

Family Business: засновники “WoodRoom” про якісний декор та меблі

10 Лютого 2016 5 114

Олександр Туринін, Андрій Туринін, Марія Туриніна, Юлія Антонова – створили бренд близько року тому, але досвід сторення меблів у цієї сім’ї вже не перший десяток років. Ми поспілкувалися з командою про поєднання класики та сучасного, роботу у родинному колі, творчість та навчання.

Андрій: Після завершення навчання у Мукачеві, ми з сестрою переїхати жити до Києва. Я вивчав у вузі готельно-ресторанну справу, Юля – міжнародні відносини. Майстернею увесь цей час займався наш батько.

У Києві я працював барменом майже 8 років, потім – адміністратором. Згодом ми вирішили повернутися до Закарпаття. Зрозуміли, що ніша з якісним декором не надто заповнена і у нас є що запропонувати людям.

Юлія: Ми з чоловіком після повернення на Закарпаття, вирішили жити в Ужгороді. І перетягнули всіх з Мукачева сюди. (ред. – сміється) Хоча тато більшу частину тижня все ж у майстерні в Мукачеві. Але ми плануємо і майстерню тут облаштувати.

Андрій: У нашій справі задіяна уся родина, тому це справжній family business. Якусь частину роботи робить мама, якусь – тато, щось – ми з дружиною, а також сестра з чоловіком.

Юлія: Ми існуємо трохи більше року – як бренд. Хоча тато працює з деревом вже дуже і дуже багато років. Він завжди робив це класно і багато. Але вважав рекламу чимось дуже серйозним. Для нас же це – природньо.

Взагалі, якщо говорити про нашого тата – то він дуже крутий. Він закінчив ХАІ і проектував двигуни для гелікоптерів. Він, до речі, сам створив станок, на якому ми працюємо зараз. Це дуже складний пристрій, який можна придбати за величезні гроші.

Марія: Ми з Андрієм тривалий час працювали у сфері харчування і коли почали зустрічатися, він розповідав мені про роботу батьків – мама шиє, а тато – виготовляє меблі. Тоді я запитала його чи хотів би і він колись займатися тим, що робить його батько. Він сказав категорично – “Нізащо і ніколи!”.

За кілька років ми почали планувати сім’ю, одруження, дитину. І я точно знала, що хочу жити у якомусь спокійному місті. Точно – не в Києві. Ми вирішили переїхати. Після розмови з татом, Андрій прийшов додому і каже: “Я займатимусь деревом разом з татом”. Я була в шоці. (ред. – посміхається)

Андрій пройшов спеціальне навчання по роботі з деревом, а наші друзі та знайомі були, м’яко кожучи, здивовані від того, як ми змінили своє життя. Всі в Київ, а ми – назад.

Андрій: Зараз я думаю, що це справа мого життя. Все сталося так, як мало статися. Приємно, що тато завжди підтримує, підказує. Це дуже допомагає рухатися вперед та розвиватися.

Юлія: Якщо говорити про те, що саме ми робимо – то це все, що пов’язане з деревом. Це і великі меблі, і дрібний декор. Список скласти майже неможливо. Бувають замовлення, коли ми облаштовуємо цілий будинок – кухню, вітальню, спальню, коридор. Плюс – багато дуже креативних замовлень для барів, кафе і т.д. Це абсолютно ексклюзивні речі, які навіть не завжди ми можемо показати.

Марія: Творчих замовлень переважна більшість. Люди покладаються на наш смак та досвід.

Андрій: Якщо говорити про конкуренцію, то вона, звісно, є і це чудово. Але добре, що практично всі майстри працюють в різних стилях.

Юлія: Багато замовлень у нас їдуть в інші міста країни – Львів, Київ. Хочемо вийти на європейський ринок. Можливо, незабаром нам вдасться взяти участь у виставках в Україні та за кордоном.

Марія: На ярдсейлах в Ужгороді ми зрозуміли, що те, що ми робимо подобається людям.

Андрій: У нас є один чудо-стіл, який трансформується у 6 різних. Ми його вигадали досить давно. Зараз є мета презентувати його, а потім і серію меблів такого плану.

Андрій: Ми працюємо і з різними закладами. До прикладу, робили замовлення для Eat Me, Буксвіль, CAVA, Beauty Bar Саші Кельбас, Gentlemen, для кількох закладів у Києві. Також допомагаємо в оформленні фотозон, працюємо з весільними агенціями, майстрами хендмейду, Катею Моргентал та Наталією Данилко.

Марія: Андрій також робить арт-об’єкти, картини. Дуже гарні штуки, які ми поки не показували. Але можливо презентуємо у форматі виставки.

Юлія: У мріях – шоурум. Нам є що показати. І хотілося б, аби такий простір у нашому місті з’явився.

Більше робіт за посиланням.

Росана Бісьмак, Varosh

Фото: Андрій Кирилюк

0 #