На правах реклами

Перевірте родимки безкоштовно: медичний центр Ірис Космо проводить в Ужгороді акцію до Дня меланоми

9 Травня 2024 280

21 та 22 травня у медичному центрі “Ірис Космо” в Ужгороді можна буде безкоштовно перевірити родимки у досвідчених дерматологів.

Записатися на скрінінговий дерматоскопічний огляд можна завчасно за телефоном +380950818937.

Медичний центр “Ірис Космо” розташований за адресою вул. Боженка (Гошовського), 2.

Меланома — одна з найбільш небезпечних форм злоякісних пухлин. Вона часто виявляється на шкірі, але іноді може з’являтися і на слизових оболонках або в сітківці ока. Це агресивний вид раку, який здатний швидко поширюватися через лімфу та кров може захопити інші органи.

“Дуже важливо регулярно обстежувати шкіру, особливо людям із великою кількістю родимок та інших особливих ризикових факторів. Превентивні візити до лікаря допомагають вчасно виявляти та лікувати хвороби, що покращує прогноз та зберігає життя”, — наголошує провідна дерматологиня медичного центру “Ірис Космо” Анна Адамчо.

Часто меланома розвивається з уже існуючих родимок на шкірі людини. Цей процес супроводжується змінами в зовнішньому вигляді родимки: форми, розміру, кольору та інших параметрів.

Які є фактори підвищеного ризику:

“Важливо усвідомити, що загоряння для вироблення вітаміну D не є безпечним, – зауважує Анна Адамчо. – Не можна ігнорувати шкідливий вплив сонячного випромінювання. Необхідно використовувати сонцезахисні засоби та носити одяг, який закриватиме більшу частину тіла – особливо під час тривалого перебування на сонці”.

Після консультації в “Ірис Космо” відвідувачі також отримають детальніші рекомендації щодо захисту від ультрафіолетового випромінювання.

0 #
# акція # дерматоскопія # Ірис Космо # меланома # обстеження