Головна Новини ONUKA виступить на Sziget 2018 на World Music Stage
ONUKA виступить на Sziget 2018 на World Music Stage
ONUKA виступить на Sziget 2018 на World Music Stage

Український гурт цьогоріч представить нашу країну на наймасштабнішому фестивалі Європи.

ONUKA стане одним із 30 артистів з усього світу в лайн-апі World Music Stage – однієї з головних сцен масштабного мультикультурного фестивалю.

Виступ на Sziget стане другим для ONUKA після шоу на Europe Stage фестивалю у 2015 році в якості переможця конкурсного відбору серед українських гуртів, який вперше пройшов в Україні.

Sziget World Music Stage бере участь в русі world music з 2000 року і за цей час здобула видатний міжнародний рейтинг. На ній виступали всі найкращі представники жанру – більше 200 артистів, серед яких найбільші зірки світу від Англії до Гвінеї, від Бельгії до Сенегалу. На сцені World Music Stage в різні роки виступали український фолк-рок гурт Гайдамаки і тричі – етно-хаос гурт ДахаБраха.

Музика ONUKA – це красиві декорації з мрійливої електроніки, холодних нордичних мелодій та витонченого цифрового диско, хімія на межі сучасного і глибинного, модних аранжувань й елементів української етніки. У студійній дискографії гурту – альбом «Onuka» в умовному жанрі фолктроніка, який став однією з найважливіших подій 2014 року на українській музичній сцені, EP «VIDLIK» та новий альбом «MOZAЇKA», який вийшов 22 березня 2018 року.

Протягом тижня 8-15 серпня музична програма Sziget 2018 буде наповнена виступами більше 100 артистів. Хедлайнерами Sziget 2018 стануть Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, Gorillaz, Kygo, Mumford & Sons з ексклюзивним у Європі шоу і Dua Lipa.

Окрім ONUKA на Sziget 2018 виступить український гурт 5’NIZZA.

Більш детально про типи квитків, кемпінгу і програму тут.

4 квітня 2018, ср, 18:48     0 998

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити