Головна Новини Вакансія тижня: адміністратори у Point Camp
Вакансія тижня: адміністратори у Point Camp
Вакансія тижня: адміністратори у Point Camp

Point Camp запрошує в команду адміністраторів з Ужгорода.

– Основні завдання – це організація потоку вхідних листів, повідомлень і телефонних дзвінків, пов'язаних з усіма нашими поїздками і кемпами. В ідеалі, ці люди: люблять все розкладати по поличках, обожнюють порядок; красиво і грамотно спілкуються українською, російською та English; "на ти" з комп'ютером, телефоном, соцмережами; вміють ставити себе на місце інших людей, – кажуть у Point Camp.

Досвід і знання в сфері клієнтського сервісу стане в нагоді. Резюме надсилайте на пошту contact@pointcamp.com.ua з поміткою
"Хочу у вашу команду".

– Нехай ваше резюме одним своїм виглядом вже вб'є нас наповал і ми кинемся вам дзвонити. Дійсно, виходьте за рамки стандартного підходу до написання резюме. Ми такі штуки дуже любимо. З самими кльовими кандидатами ми зв'яжемося для особистої зустрічі в Ужгороді, – розповідають у Point Camp.

На правах реклами

21 січня, пн, 20:01     0 738

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити