Головна Новини Ужгородка Олена Бугренкова ілюструвала книгу Марджері Вільямс "Вельветовий Кролик"
Ужгородка Олена Бугренкова ілюструвала книгу Марджері Вільямс "Вельветовий Кролик"
Ужгородка Олена Бугренкова ілюструвала книгу Марджері Вільямс "Вельветовий Кролик"

Книжка вийшла друком у харківському видавництві "Віват". Її вже можна придбати онлайн.

 

Книгу нещодавно встигли презентувати на Книжковому Арсеналі у Києві. Ужгородські читачі зможуть з нею познайомитися в дитячому просторі "Морква" 17 травня о 18.00.

– Роботу над книгою я завершила під Різдво і дуже чекала на день, коли вона побачить світ. Мені дуже пощастило у тому, що я змогла працювати з таким чудовим текстом. У підсумку, книга вийшла дуже яскрава та барвиста. Авторка книги Марджері Вільямс написала її, коли їй було 42. І саме цю книжку вважають її найкращою. У ній розповідається історія іграшки, яку подарували маленькому хлопчику і він про неї забув на якийсь час. Але своєю любовью він зробив вельветового кролика справжнім. Ця казка про любов та диво, – розповідає Олена Бугренкова

– Кожна іграшка – гарна лялька, дерев’яна конячка чи заводна машинка – мріє стати справжньою. Але таке не відбувається за помахом чарівної палички. Вельветовий Кролик одного разу дізнався від старого і мудрого друга таємницю такого перетворення: якщо хочеш стати справжнім, треба, щоб тебе по-справжньому полюбили. Історія про те, як трапилось диво та іграшки стали справжніми, – кажуть у видавництві.

Varosh

10 травня 2016, вт, 23:45     0 1692

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити