Головна Новини Johnny Rides випустив дебютний альбом "Teal & Orange"
Johnny Rides випустив дебютний альбом "Teal & Orange"
Johnny Rides випустив дебютний альбом "Teal & Orange"

Закарпатський гурт Johnny Rides випустив свій перший альбом. Робота над записом тривала близько року. З кількох десятків складених пісень хлопці вибрали 9 найкращих, записали їх та довели до якісного звучання.

— За останні кілька років ми слухали дуже багато різноманітної музики: рок, електроніку, інді, поп… Саме тому альбом вийшов таким багатогранним. У нас є як і вже звичні для наших слухачів інді-рок треки, а так і пісні з експериментальним, трендовим електронним звучанням, — кажуть музиканти.

Крім того, незадовго до виходу "Teal & Orange" Johnny Rides випустили кліп на одну з пісень альбому — "Stay Away".

Johnny Rides заснували у Хусті у 2013 році. Зараз у складі гурту четверо учасників: Ярослав Величко – вокаліст, Іван Реплюк – гітарист, Олександр Липчей – басист та Владислав Величко – ударник. Хлопці виступали на фестивалях Wild Wild Fest, Березневі коти, Пинтя фест, а також за межами Закарпаття: у Львові та Лубнах, що на Полтавщині.

Придбати "Teal & Orange" можна на iTunes та Google Play.

Varosh

14 липня 2017, пт, 12:18     0 3544

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити