Головна Новини Деренівська Купіль: нові простори відпочинку
Деренівська Купіль: нові простори відпочинку
Деренівська Купіль: нові простори відпочинку

В улюбленому закарпатцями та гостями області комплексі під Ужгородом з’явилися нові простори відпочинку – аква-зона, ресторан "Ірис" та розважальний центр.


Нова територія релаксу, аква-зона відкриється 1 грудня. Зокрема у ній працюватимуть: критий басейн з глибиною 1,3-1,8м і температурою 27°С, фінська сауна (працюватиме щодня з 16:00 до 20:00) та зона відпочинку.

Аква-зона працюватиме щодня з 9:00 до 20:00.


Новий ресторан "Ірис" – це поєднання затишного панорамного простору та авторських рецептів від шеф-кухаря, орієнтованих на місцевий фермерський продукт, сезонні інгредієнти, чисті, але сміливі смаки. На особливу увагу в меню ресторану заслуговують стейки, приготовані з яловичини з власного господарства, спеціального зернового відкорму, сухого і вологого дозрівання терміном до 30-ти днів. А приємним доповненням до страв стане широкий асортимент вин.

Ресторан "Ірис" працюватиме щодня з 13:00 до 22:00.


Новий розважальний центр стане територією активного та цікавого відпочинку. До послуг гостей: боулінг (4 доріжки); більярд (російський та американський); караоке з найсучаснішим обладнанням та великою кількістю пісень; лаунж-бар з чималим асортиментом авторських коктейлів.

Розважальний центр працюватиме щосуботи та щонеділі з 13:00 до 22:00, а вже незабаром працюватиме щодня.


За попереднім бронюванням послуг розважального центру чи столику в ресторані "Ірис", вхід на територію Деренівської Купелі – вільний.


Санаторний комплекс "Деренівська Купіль"

  • 89442, с. Нижнє Солотвино,150, Ужгородський район, Закарпатська область, Україна
  • +38 (050) 400 01 88 та +38 (0312) 42 80 60 або irys.hotel@derenivska-kupil.ua
  • derenivska-kupil.ua, Facebook

Читайте також:


На правах реклами

Thursday, November 29,, чт, 4:53 PM     0 1186

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити