Головна Місця AppGrade в Ужгороді: концептуальний магазин бренду Apple
AppGrade в Ужгороді: концептуальний магазин бренду Apple
AppGrade в Ужгороді: концептуальний магазин бренду Apple

Молода команда шанувальників "яблучних" гаджетів за півроку відкрила уже другий тематичний бутик, обіцяє системно тішити закарпатців усіма новинками від компанії та очікує на офіційний прихід Apple в Україну, аби домовитися про більш якісну співпрацю на Закарпатті.

Перший AppGrade було відкрито наприкінці вересня у Мукачеві, в ТРЦ "Щодня". 7 березня аналогічний з’явився на другому поверсі ТЦ "Дастор" в Ужгороді.

– По-перше, це обласний центр і ми пропонуємо дуже популярний товар. По-друге, чимало наших клієнтів спеціально їздили в Мукачево, відтак ми вирішили піти їм на зустріч. По-третє, аналогічних концепт-магазинів бренду в Ужгороді нема, точніше бракувало до минулого четверга, коли ми і почали роботу, – пояснив нам мотиви відкриття ще одного магазину один з власників Ярослав.

Готувалися близько місяця. Дизайнерські рішення взяли у бренду, продукцію якого і представляють.

– Офіційно Apple в Україні нема. Минулого року вони відкрили кілька магазинів у сусідній Росії. Ми дуже чекаємо на офіційне представництво компанії у нашій країні, аби домовитися про більш якісну співпрацю. Тим не менше, у нашій мережі AppGrade, як скажімо у аналогічних столичних магазинах iStore, продається саме продукція Apple і виключно вона. Поява нового гаджету у нас залежить від того, коли він з’явиться в Україні, в Києві, звідки ми і доставляємо усе з лінійки Apple для закарпатців, – відреагував Ярослав на дискусії щодо статусу продукції Apple в Україні.

AppGrade в Ужгороді працюватиме без вихідних з 10.00 до 21.00. Власники обіцяють, що їхні консультанти допоможуть з усім – і з питаннями встановлення програмного забезпечення на гаджет, і з роз’ясненням щодо експлуатації самої техніки.

Як то кажуть, по секрету, нам розповіли, що вже найближчим часом запланована вечірка для усіх шанувальників Apple. Формат – майстер-клас у неформальній атмосфері, де кожен зможе поділитися досвідом користування продукцією Apple та дізнатися від більш досвідчених колег нові можливості.

AppGrade:

Ужгород: ТЦ "Дастор", Собранецька 89, 2 поверх, 099 197 11 12

Мукачево: ТРЦ "Щодня", Возз’єднання 20, 1 поверх, 066 366 9336

Катя Сашина, спеціально для Varosh.com.ua

Фото: Сергій Мазур

11 березня 2013, пн, 6:06     16 13691

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити