Головна Культура Під впливом зворотнього відліку до концерту De Phazz
Під впливом зворотнього відліку до концерту De Phazz
Під впливом зворотнього відліку до концерту De Phazz

Коли ми вперше повідомили, що до Ужгород зібрався легендарний німецький гурт, чимало людей у Facebook просто не повірили у це.

Тим паче, що не було уточненої інформації про квитки та де їх можна придбати. Тим не менше, зараз, аби потрапити на концерт De Phazz 17 березня в обласну філармонію треба викласти не менше 330 гривень. Або ж усі 500.

Хоча нема сумнівів, що це того вартуватиме. Закарпатські музиканти та меломани у цьому одностайні.

Милослав Баганич, власник клубу Panorama by Kashtan:

– Про De Phazz знаю вже більше 10-ти років. Це зірки першої величини, один з кращих лаунджових колективів. Я дуже здивувався, коли дізнався, що вони виступлять в Ужгороді. Нас рідко тішать своєю творчістю музиканти такого рівня. Вдень в нашому закладі можна нерідко їх почути. Дехто з барменів є справжніми їхніми фанатами. Я вже й сам придбав квиток на концерт, Ярослав Шафарь теж. Йдемо туди разом із дружинами. Я б не проти, щоб вони виступили у в Panorama by Kashtan, але філармонія — ідеальне місце. Бо музика камерна, легенька — у клубі б під них не танцювали.

Віктор Янцо, фронтмен гурту Rock-H:

– Хоч і я не слухаю лаунж і джаз, не є фанатом De Phazz, і якби мені дали вибір, на концерт котрого з німецьких гуртів йти, то я обрав би Scooter, але радію, що виконавці такого рівня приїдуть на Закарпаття. Слідом за БГ, Кейко Матсуі, Gypsy Kings, Океан Ельзи.

Вікторія Рижова, радіоведуча:

– Для України їх виступи не є дивиною, і це свідчить лише про всенародну любов, а отже і про те, що музика De Phazz – з хорошим смаком і може стати класикою. Я бачила виступ вокаліста Карла Фріерсона на фесті Sziget кілька років тому. Це було дуже емоційно, щиро і просто. Його музика спокійна, непретензійна, розрахована на меломанів. Думаю, останніх в Ужгороді чимало. Добре, що концерти на Закарпатті поступово виходять за межі української чи російської попси, і можемо приймати у себе таких виконавців. Тому приїзд De Phazz – це дуже неочікувано і класно. Навіть якщо я матиму безкоштовний квиток, усе одно придбаю ще один, аби підтримати людей, які не бояться привозити у наше маленьке місто таких виконавців.

Едуард Павлович, організатор концертів:

– Цікаві концерти та заходи в Ужгороді – це класно. Але коли приїздить гурт такого масштабу – це класно вдвічі. Я трішки не застав пік їхньої популярності, але для мене це, у першу чергу, класика лаунжа. Я впевнений, що людей збереться багато, і не тільки з Ужгорода – їх музика тішить будь-якого слухача. Бажаю кожному, хто незнайомий з творчістю De Phazz – просто послухати музику вдома. Після цього обов'язково захочется насолоджуватись ними наживо. Такий концерт не можна проґавити.

Олексій Уманський, меломан і кіноман:

– Візит до Ужгорода такої команди – це все одне, що побачити в Мукачеві біля Ратуші Дієго Марадонну – теоретично можливо, але мало віриться. De Рhazz – культова команда, яка є до смаку навіть таким людям, які слухають важку музику, чи то хіп-хоп. Для мене вони є втіленням інтелігентного джазу з домішками різних електронних семплів і завжди чудовим вокалом. Трек No jive довгий час виконував функцію будильнику на мобільному. Багато бачив концертів, та не вловив колектив ніде, і побачити їх в обласному центрі Закарпаття було б «Мего».

Тудор Кілару, меломан і шоумен:

– Приїзд De Phazz в Ужгород – неабияка подія. Це гурт написав найкращі саундтреки для наймодніших закладів світу. Не можна було уявити лаунжу 2000-них без композицій De Phazz. Єдине, переживаю, аби не був напівпорожній зал, знаючи нашу публіку. Зважаючи на лояльну ціну хочеться вірити, що зал буде повним і будемо разом реагувати на добре знайомі усім композиції.

Ну і тепер музика..

Varosh.com.ua

4 березня 2013, пн, 23:39     4 3270

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити