Головна Новини Тіна Кароль та Василь Козар: вийшов кліп на пісню "Я не перестану"
Тіна Кароль та Василь Козар: вийшов кліп на пісню "Я не перестану"
Тіна Кароль та Василь Козар: вийшов кліп на пісню "Я не перестану"

Постановкою кліпу для нової пісні співачки займався хореограф Василь Козар зі своїм театром Kozar Dance Theatre.

– Це історія кожної жінки, яка настільки багатогранна, що іноді може здатися, що у неї розмноження особистості. Її другі "Я" також відчувають, сперечаються, допомагають їй. Це алегорична історія про кожну сильну жінку, – каже Василь Козар.

Власне, сам новий кліп – це концертний номер зі Всеукраїнського туру зірки, який розпочнеться цієї осені. В Ужгороді концерт відбудеться 6 жовтня

– Багатогранність жінки – це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми любимо і ненавидимо, ми ображаємося і прощаємо, втрачаємо надію і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не перестає, а продовжує бути, жити, творити і радувати, – розповідає про тур Тіна Кароль.

Режисерами кліпу стала відома українська студія Gloria FX, яка вже працювала зі співачкою над відео "Твої гріхи". Gloria FX два роки поспіль перемагає на премії MTV Music Awards в номінації "Кращі візуальні ефекти" за роботу над кліпами Coldplay і Джастіна Бібера.

Varosh

12 травня 2017, пт, 22:17     0 3597

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити