Головна Новини Святкування Дня Ужгорода: Most City Fest запрошує до участі локальні бренди
Святкування Дня Ужгорода: Most City Fest запрошує до участі локальні бренди
Святкування Дня Ужгорода: Most City Fest запрошує до участі локальні бренди

Most City Fest — це фестиваль, на якому активні, креативні й творчі люди зможуть представити свій бренд. Організатори приймають заявки разом з портфоліо до 15 вересня.

Два дні, місто святкуватиме Most City Fest на двох локаціях у центрі міста — площі Театральній, на "коштах" біля філармонії та на площі Петефі. Це буде новий, якісний і яскравий формат свята.

— Ми відкриті, тому запрошуємо до участі локальні класні бренди смачної їжі, творчих людей, які займаються hand made, дизайнерів, дитячих аніматорів, beauty-експертів та всіх креативних особистостей, яким є що показати на Дні Ужгорода!, — повідомляють організатори.

На Most City Fest працюватимуть кілька зон:

  • food court з вуличною їжею;
  • family fest з усім найкращим для дітей та їхніх батьків;
  • beauty-зона, де перукарі і візажисти творитимуть зачіски та мейки;
  • міська барахолка, де продаватимуть різні круті штуки за символічні гроші;
  • спортивна зона с кросфітом, слеклайном і функціональним тренінгом.

Також буде багато якісної музики, театр просто неба, fire show, презентації, лекції, майстер-класи, воркшопи, вуличне мистецтво та багато іншого.

Всі, хто хочуть представити себе на Most City Fest, пишіть на сторінці Most City Fest у Facebook та на пошту mostcityfest@gmail.com

Varosh

8 вересня 2016, чт, 10:31     0 2260

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити