Головна Новини Кліп за 10 годин: "Відповідь to be…" презентували новорічне відео
Кліп за 10 годин: "Відповідь to be…" презентували новорічне відео
Кліп за 10 годин: "Відповідь to be…" презентували новорічне відео

Гурт "Відповідь to be…" випустив новий святковий кліп на пісню "Nice Day".

Ідея написати пісню та відзняти на неї кліп з новорічним настроєм з’явилася у хлопців кілька тижнів тому, коли учасники бенду зібралися для обговорення майбутніх планів. "Відповідь to be…" хотіли відзняти звичайне новорічне привітання для своїх прихильників. Але не змогли втримати своїх емоцій і вирішили ризикнути, записати студійний трек і відзняти на нього кліп за нереально короткий термін – одну добу.

– Ми хотіли подарувати чудовий музичний настрій всім, хто його так потребує напередодні новорічних свят, тим більше – нам самим це було необхідно. Ми не мали бажання "напхати" кліп всілякими спец-ефектами. Адже, ідея полягала в тому, щоб задати новорічний позитив, – каже фронтмен гурту, Віталій Голуб.

Контроль за всіма завданнями по кліпу взяла на себе режисер-постановник – Марія Караман, відома постановкою в театрі "Tramway" (Трамвай). На роль головної героїні запросили Софію Торопчину. А місцем зйомки стала студія "Жовтий кролик". 

21 грудня 2016, ср, 21:51     0 1732

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити