Головна Події Концерти Концерт гурту "Без обмежень" в Ужгороді
Концерт гурту "Без обмежень" в Ужгороді
Концерт гурту "Без обмежень" в Ужгороді
Дата:
23 березня 2017
Час:
20:00 - 23:00
Місце:
Ужгород, club BABALU, вул. Івана Ваша, 2г

Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентував довгоочікуваний альбом "5 хвилин". Першими музиканти поділились альбомом зі своїми фанами в соцмережах, що вже стає доброю традицією. Як зазначили музиканти: "Ми вирішили не чекати якихось спеціальних дат та поділитись з вами самим дорогим, що в нас є – своєю музикою. Зустрічайте – наш новий альбом! 14 лютого, з Рівного, починається тур БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Україною. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!"

Сергій Танчинець, фронтмен БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ:

– Альбом "5хвилин" – це наша "дитина", яку ми бережно зрощували, вкладали в неї все краще, що накопили за довгі роки існування. Альбом має різні за характером та звучанням пісні. Ми почали співпрацю з відомим та надзвичайно талановитим саунд-продюсером Артуром Данієляном, який вніс своє особливе звучання в нашу музику. Гадаю, всім нашим прихильникам буде дуже цікавим цей матеріал".

13 березня 2017, пн, 12:41     0 898

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити