Головна Новини До Дня Незалежності України у «Воєводино» пройде симфонічний концерт просто неба
До Дня Незалежності України у «Воєводино» пройде симфонічний концерт просто неба
До Дня Незалежності України у «Воєводино» пройде симфонічний концерт просто неба

Парк Шенборна – окраса курорту «Воєводино». Діамант в оточенні вікових лісів і величі гір. Неквапливі прогулянки і задумливе споглядання гладі озера, немов спонукають узяти до рук перо і дати волю поезії, мистецтву слова або злету фантазій композитора.

Вже не вперше на території парку Шенборна відбуваються знані музичні події, але попереду ще не одне свято і не одне дійство. Цієї п'ятниці, 24 серпня до Дня Незалежності України подаруйте собі незабутні музичні миті, створені симфонічним оркестром Закарпатської обласної філармонії під керівництвом диригентки Вікторії Свалявчик-Цанько, яка переконана, що музика – це любов! А любов’ю потрібно ділитися! Розділіть цю любов просто неба і нехай ваші спогади будуть особливими.

Запрошуємо на концерт симфонічної музики 24 серпня, о 18:00. Парк Шенборна – Закарпаття, Перечинський район, с. Тур’я Пасіка.

У програмі – твори П.Чайковського, Ф.Мендельсона, Й.Штрауса та інших. Вхід – вільний.

Телефон для довідок: +38 (050) 315 43 67. Детальна інформація за посиланням.

22 серпня, ср, 17:04     0 880

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити