Головна Культура Андрій Гасинець про Voice, запис альбому Tango Tempo та нові ідеї
Андрій Гасинець про Voice, запис альбому Tango Tempo та нові ідеї
Андрій Гасинець про Voice, запис альбому Tango Tempo та нові ідеї

Учасник експериментального гурту Tango Tempo, співзасновник промо-групи Voice та просто цікава людина, Андрій Гасинець, розповів нам про проекти, над якими працює зараз, а також про найближчі плани.

– Над чим працюєш зараз?

– Наразі повернувся до організації концертів промо-групи Voice та активно працюю над новим альбомом гурту Tango Tempo.

– З чим була пов’язана пауза в діяльності Voice?

– Це моє власне бажання призупинитися та повернутися до розвитку музики в гурті Tango Tempo. Відчув, що потрібно повернутися до своєї справи.

Восьмимісячна пауза пов’язана з тим, що такого роду діяльність стомлює, іноді потрібен час для переосмислення, і моїм рішенням був виїзд за кордон, точніше, в місто Гданськ, що знаходиться в Польщі. Там я дав шанс собі відпочити та повернутися до роботи з новим поглядом та силами, що і дозволяє мені зараз ширше будувати і доносити бачення музичної культури в маси.

– Розкажи про доволі гучне повернення після паузи – концерт гурту Arms and Sleepers? Як його сприйняли ужгородці?

– Повернення пройшло на диво краще, ніж я думав,сприйняли хлопців дуже добре. Arms and Sleepers – дуже виросли. Виступили вони потужно, прекрасно себе зарекомендували у електронному стилі музики і, що головне, людям це подобається. От тільки концерт трохи затримався, на відстройку звуку пішло багато часу.

– Наскільки важко привозити гурти до Ужгорода у сьогоднішніх умовах?

– Просто привезти гурт неможливо, якщо враховувати ту фінансову основу, на якій вони осідають. Система працює за каноном "виловити з тура", тому що в такий момент вони дешевші. Публіка сформувалась за цей час, але останні рази були нові обличчя, тобто пішов принцип "потяга", коли з одними приходять і інші. Я радію новим особистостям, які готові до сприйняття нового симбіозу в музиці. Людям тільки треба звикнути до цього.

– Розкажи,чого слід чекати шанувальникам Voice від тебе? Чим будеш дивувати найближчим часом?

– Я почав співпрацювати з "Креативні індустрії територій" – проект Євгена Забарила та Олександра Лейкіна, який привів нас до створення спільного задуму, так званого, "Креативна платформа Закарпаття". Ціль цього задуму – прибуткова. Тобто залучення людей різних професій та галузей, таких як художники, музиканти, дизайнери IT-шники. Це проект, який дозволить проявити себе та отримувати відповідну плату за свої навички та працю.

Локація, на якій буде представлено проект "КПЗ" – це видавництво "Закарпаття", де 17 червня буде вечірка в стилі rooftop, на яку запрошений Львівський гурт Cancel. Серед запрошених гостей будуть депутати, бізнесмени, політичні діячі. Захід буде закритого типу, що дозволить проводити розмови щодо розвитку КПЗ та взаємодопомоги учасників у розширені проекту.

– Протягом останніх місяців ти сам брав участь у кількох концертах разом з гуртом ГДР та Tango Tempo. Чи працюєте над якимось новим матеріалом?

– Гурт Tango Tempo активно працює над другим студійним альбомом. Саме через це ГДР не варто очікувати найближчим часом на концертних теренах. Ми вирішили, що нам потрібно досягати більшого і працювати з тим своїм, з чого ми почали, адже насправді якісна музика виходить тільки тоді, коли ти в гармонії з собою.

Даніелла Ігнатьо, Varosh

Фото: Наталія Павлик та Валентин Кузан

16 червня 2016, чт, 14:37     0 3025

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити