Головна Події Виставки Сергій Моргунов "Я ЦЕ БАЧИВ"
Сергій Моргунов "Я ЦЕ БАЧИВ"
Сергій Моргунов "Я ЦЕ БАЧИВ"
Дата:
24 листопада 2018-5 грудня 2018 2018
Місце:
Галерея Ілько, Ужгород

24 листопада о 18:00 відбулося відкриття виставки Сергія МОРГУНОВА під назвою "Я ЦЕ БАЧИВ".

“Фантазія, позбавлена розуму, створює чудовиськ; поєднана з ним, вона – мати мистецтва і джерело його чудес”

Франсіско-Хосе де Гойя

Вздовж лінії фронту розташовується смуга так званої "сірої зони" – безлюдної землі, де люди знаходяться в правовому, гуманітарному та інформаційному вакуумі через відсутність будь-яких повноважень та установ.

На даний момент, багато хто з них залишаються без житла, роботи та умов для проживання. У них немає електрики, немає газу, немає їжі, щоб забезпечити їх існування. Вони покладаються на військову службу для медичного обслуговування. Час від часу артилерійські обстріли та перестрілки змушують їх жити в підвалах. Це надзвичайно несприятлива ситуація для всіх тих, хто не міг втекти – чи то через вік, здоров'я, неповносправного родича або з будь-якої іншої причини.

Багато людей вижили тільки завдяки допомозі одне одному. Тут більше, ніж скрізь, взаємна підтримка і симпатія - це сила людського духу.

Проект проходить в рамках фестивалю Мандрівний DOCUDAYS UA.

26 листопада 2018, пн, 22:13     0 560

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити