Головна Події Кіно Перегляд фільму "Літо"
Перегляд фільму "Літо"
Перегляд фільму "Літо"
Дата:
12 липня 2018
Час:
21:30 - 23:00
Місце:
Ужгород, Хоть шо, площа Шандора Петефі, 8а
Ціна:
вхід вільний

"Кінозал ім. Стенлі Кубріка" пропонує до перегляду фільм "Літо" (2018). 

– Байопік – кіношний жанр, що має на меті показати життя якоїсь культової особи. Проте готовий фільм буде лише чиїмось баченням. Тому хотів попередити, що цей фільм – це Віктор Цой від Кіріла Серебрянікова. Це режисер, що сидить під домашнім арештом в Росії за вольнодумство. Хоча дивно, що йому тоді дозволяють взагалі знімати кіно, та ще й за участі Columbia Pictures. Чув, що американці ще й за життя Цоя хотіли його задіяти у фільмах, але не склалось, легенда померла. Особисто для мене цей співак зайняв важливу нішу в плані музики, а ще більше текстів. І по нині "Кино 45" один з улюблених альбомів, а у когось можливо "Группа крови" або "Звезда по имени солнце". Цікаво, що головну роль у фільмі "Літо" зіграв актор з Південної Кореї Тео Ю. В коментарях журналістам він неодноразово казав про популярність Цоя в Кореї, звідки власне і походять його коріння, – кажуть у кінозалі.

Сюжет: Фільм розповідає про початок творчого шляху Віктора Цоя і групи "Кіно", про його взаємини з Майком Науменко, його дружиною Наталею і багатьма, хто був в авангарді рок-руху Ленінграда 1981 року. Це історія про Ленінград 80-х, про любов, пошук та великі надії.

10 липня 2018, вт, 18:48     0 446

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити