Головна Події Концерти Концерт української барокової музки
Концерт української барокової музки
Концерт української барокової музки
Дата:
20 травня 2019
Час:
19:00 - 20:30
Місце:
Ужгород, музей ім. Й.Бокшая

– В понеділок, 20 травня, в ужгородському музеї імені Йосипа Бокшая відбудеться унікальний концерт української барокової музки.

Тріо «Посока» грає автентичну музику на реконструйованих середньовічних інструментах досі невідомих широкому загалу авторів. Данило Перцев в певному сенсі музичний археолог, який відшуковує музичні твори і повертає їх звучання. Барокова доба – період потужного зльоту української культури. Знати мистецтво того часу – то є розуміти й відчувати підвалини, стрижень нашої національної культури. Ми маємо змогу милуватися барокової архітектурою, зачитуватися бароковою поезією, проте з музикою складніше – повернути сучасному слухачеві автентичне звучення – то є окрема задача, яка вимагає снаги, вміння, знань та майстерності. З гуртом "Посока" ви зможете почути барокову музику такою, як її знали та любили українці 17 та 18 століть, – пишуть організатори.

9 травня, чт, 22:43     0 100

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити