Головна Події Фестивалі ІІ Всеукраїнський конкурс з живопису "Срібний мольберт"
ІІ Всеукраїнський конкурс з живопису "Срібний мольберт"
ІІ Всеукраїнський конкурс з живопису "Срібний мольберт"
Дата:
25-29 квітня 2017
Місце:
Ужгород

До участі у конкурсі запрошуються студенти 2-6 курсів вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації, які здобувають спеціальності "образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" і "дизайн".

Організатори забезпечують учасникам безоплатне проживання, харчування, транспортування, культурно-екскурсійні заходи упродовж конкурсної програми, створюють необхідні умови для виконання конкурсних завдань (локації, приміщення, транспорт, натурники, полотна для написання картин, мольберти, інший реквізит). Приїзд на конкурс та від’їзд з нього здійснюється за рахунок учасників конкурсу або навчальних закладів, які вони представляють.

Протягом 5 днів митці з усієї країни будуть змагатись у 3-х конкурсних номінаціях: "Міський пейзаж", "Портрет" та "Імпровізація". Роботи виконуватимуться у техніці олійного живопису, змішаній та комбінованій техніці. 

Претенденти на участь у конкурсі проходять попередній відбір. Реєстрація заявок-анкет триватиме до 18 квітня.

Усі деталі за телефонами: +38 (096) 101-33- 13, +38 (099) 101-33- 13.


Читайте також:

28 березня 2017, вт, 15:24     0 715

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити