Головна Події Фестивалі Фестиваль жіночих практик "Єва-Фест" в Ужгороді
Фестиваль жіночих практик "Єва-Фест" в Ужгороді
Фестиваль жіночих практик "Єва-Фест" в Ужгороді
Дата:
25 березня 2017
Ціна:
200 грн

— Що сьогодні шукає сучасна жінка? Що їй цікаво? Як вона виглядає, про що думає, чого прагне? Чи знає вона про себе все, що їй потрібно? Чи вистачає їй сил і мудрості проходити життєві випробування? Третій рік поспіль в Ужгороді, подія такого масштабу. "Єва-Фест" — це абсолютно жіночий простір, наповнений натхненням, творчістю, свободою самовираження та любов'ю. Це практичні навички та неповторний досвід, який кожна учасниця зможе застосовувати в житті. Це різноманітність тематичних тренінгів, воркшопів, майстер-класів з великим вибором тем для кожної з нас — жінок! "Єва-Фест" — це фестиваль для жінок, які цікавляться самопізнанням, хочуть розвиватися та вдосконалюватися, готові до позитивних змін, бажають провести цікаво час з користю для себе, які хочуть надихнутися та бути в ресурсному стані, прагнуть отримати заряд позитивної енергії, а також море вражень та емоцій, — кажуть організатори.

На, тренінгах, воркшопах та майстер-класах буде розкрито наступні теми:

  • Жіноче здоров'я.
  • Краса та догляд.
  • Взаємовідносини чоловіка і жінки.
  • Жіночність і жіноче призначення.
  • Сексуальність.
  • Жіночий успіх і кар'єра.
  • Жіноча творчість і її сенс для жінки.

Менеджери фестивалю працюють щодня з 9.00 до 18.00. Замовлення квитків та довідкова інформація за телефонами: +38 050 228 41 92 (Соскида Аніта), +38 095 459 94 76 (Яна Рега).

14 березня 2017, вт, 20:39     0 840

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити