Головна Новини "Триставісім" зняли новий кліп на пісню "Варош банда"
"Триставісім" зняли новий кліп на пісню "Варош банда"
"Триставісім" зняли новий кліп на пісню "Варош банда"

Музиканти нарешті взялися за роботу, яка чи не найкраще характеризує енергетику гурту.

— Цими вихідними ми нарешті відзняли матеріал до кліпу на пісню "Варош банда". Ця пісня найкраще передає настрій, енергетику та драйв гурту, саме тому наразі ми її і обрали. Як і підказувала назва пісні, в кліп ми зібрали справжню банду з "вароша" — веселу підривну компанію знайомих між собою людей, які вміють добре проводити час разом. Впродовж неділі ми трясли центром міста потужним звуком, галасом та танцями і все це фіксували. Що ж з цього вийшло ви побачите вже незабаром.

До створення роботи ми долучили вже також збиту банду професіоналів — тандем студії "Фінт" та компанії "SOLIST", з якими ми раніше відзнялі "Дислокацію".

Також, в створенні візуальних образів гурту нам допомагали перукарі Едвін Кан та Наталія Чудо, візажист Олександра Зінич та дизайнер одягу Ольга Куц, — каже фронтмен гурту Павло Генов.

Більше фото зі зйомок кліпу дивіться у галереї.

Varosh

Фото: Крімері Златкіна

10 грудня 2014, ср, 16:56     0 2748

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити