Головна Новини The HARDKISS представили відео на пісню"Shadows Of Time"
The HARDKISS представили відео на пісню"Shadows Of Time"
The HARDKISS представили відео на пісню"Shadows Of Time"

Композиціє є музичним трейлером до фільму Любомира Левицького "Тіні незабутих предків" , прем'єра якого відбудеться вже у листопаді.

На написання пісні нас надихнув сам фільм, – розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. – Вона була написана на наступний день після того, як Любомир Левицький розповів нам історію "Тіней " і показав головні сцени свого фільму. Ці кадри можна побачити в кліпі на "Shadows". Відео вийшло містичним і "темним " – в атмосфері самого фільму. Зйомки синхронів за участю групи проходили вночі в Голосіївському парку Києва. Ніколи б не подумали, що вночі там може бути так страшно і у той самий час гарно.

До роботи над образами учасників The HARDKISS для відео на "Shadows" стилісти групи Слава Чайка та Віталій Дацюк залучили дизайнерів українських брендів Kanevski, Bobkova і Burenina. Також у відео можна побачити елементи етнічних костюмів, які в сучасному Києві відшукати виявилося не так просто.

В український прокат фільм "Тіні незабутих предків" виходить 14 листопада.

4 листопада 2013, пн, 21:54     0 2868

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити