Головна Новини Hunting: дебютний альбом від MUND
Hunting: дебютний альбом від MUND
Hunting: дебютний альбом від MUND

Відомий фотограф Пимін Давидов, який народився і виріс на Закарпатті та вже багато років живе в Києві, випустив першу платівку свого електронного проекту Mund.

– Альбом "Hunting" записувався майже два роки, частково зводився в Берліні. В основі всього матеріалу лежить якась історія-діалог між природою і людиною, мисливцем і жертвою, ролі в якій то плавно, то різко змінюються. Практично всі біти це засемпльовані звуки кісток тварин (які померли не насильницькою смертю). Також в альбомі ми можемо почути мікс електронних інструментів (аналогових синтезаторів і терменвокса) і живих (флейти, діджеріду, тилінки, дзвони та інші), деякі з них застосовувалися в шаманських ритуалах і духовних практиках. Ідеєю альбому було зафіксувати первісне диво за допомогою сучасної техніки, – розповідає музикант.


Читайте також:

Varosh

5 лютого 2017, , 20:45     0 1690

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити