Головна Новини ClimateLaunchpad: змагання зелених бізнес-ідей від greencubator
ClimateLaunchpad: змагання зелених бізнес-ідей від greencubator
ClimateLaunchpad: змагання зелених бізнес-ідей від greencubator

Авторів найкращих заявок чекає навчання на дводенному тренінгу зі закордонним ментором та додаткові інтенсиви, що зроблять пітч, бізнес-план та пропозицію цінностей учасників максимально наближеними до ідеалу.

– Маєте "лише" ідею інноваційного бізнесу, який зможе боритись із кліматичними змінами, але не знаєте як її втілити? Тоді у нас гарні новини. greencubator оголошує прийом заявок на національний етап найбільшого у світі змагання зелених бізнес-ідей, що відбувається у 35 країнах – ClimateLaunchpad. Вже втретє ми шукаємо ідеї та проекти, які тільки стартують на ринку зелених технологій, щоб поділитися знаннями про те, як обійти підводні камені на шляху до комерційного запуску, – кажуть організатори.

Троє переможців національного етапу вирушать на міжнародний фінал і позмагаються за €10 000 та місце у провідному акселераторі кліматичних інновацій – Climate-KIC.

Усі деталі участі за посиланням.

21 лютого, ср, 18:58     0 869

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити