Головна Новини 3D-хоррор "Синевир" презентували на Одеському кінофестивалі
3D-хоррор "Синевир" презентували на Одеському кінофестивалі
3D-хоррор "Синевир" презентували на Одеському кінофестивалі

Прем’єра відбулася вчора у рамках секції "Українські гала-прем'єри".

Фільм жахів представили глядачам сценарист Олександр Альошечкін та режисер В'ячеслав Альошечкін, а також продюсер Володимир Хорунжий і представник компанії 3D Planet Олексій Кашин.

Дія фактично першої української картини у форматі 3D, фільму жахів "Синевир", відбувається в радянських Карпатах, у районі озера Синевир – таємничого місця, де туристів очікують дивні події, що порушують спокійний плин приємного відпочинку далеко від цивілізації. Місцеві легенди з безліччю спецефектів безумовно не залишать байдужим нікого – кажуть автори фільму, – йдеться на сайті ОМКФ.

Під час представлення кінострічки продюсер Володимир Хорунжий зізнався, що один знімальний день "Аватара" – це весь бюджет "Синевира", при цьому український трилер майже не поступається західним аналогам, і вже відзначений головною нагородою Третього міжнародного 3D-стерео фестивалю у Москві.

Більше про прем'єру стрічки читайте вже незабаром у розповіді нашого спецкореспондента Олексія Уманського.

Читайте також:

15 липня 2013, пн, 17:56     0 1905

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити