Головна Мода FASHION HOUSE Old CONTINENT: презентація ARMANI Jeans
FASHION HOUSE Old CONTINENT: презентація ARMANI Jeans
FASHION HOUSE Old CONTINENT: презентація ARMANI Jeans

Урочиста презентація з вишуканим фуршетом відбулася днями в концептуальному мультибрендовому бутику FASHION HOUSE Old CONTINENT. Фешн-стор додав до свого портфелю відомих брендів ще одне гучне ім’я – ARMANI.

Лінія ARMANI Jeans відтепер офіційно представлена в Ужгороді, тож шанувальники зручності та стилю мають змогу створити новий образ, завітавши у FASHION HOUSE. На вибір відвідувачів більше ста моделей чоловічого та жіночого вбрання, а також сумки та взуття з нової осінньо-зимової колекції ARMANI Jeans.

Окрім нового бренду, на фешн-особистостей чекає оновлений дизайн першого та другого поверхів магазину, і, звичайно, нові колекції одягу та взуття, сумки, парасолі та інші аксесуари відомих брендів luxury-сегменту.

ARMANI Jeans користується широкою популярністю завдяки високій якості і неповторному дизайну. Одяг від ARMANI Jeans прекрасно поєднує в собі багатофункціональність, практичність і стиль, що робить його максимально зручним у повсякденному використанні, в абсолютно будь-яких ситуаціях. Це чоловічі і жіночі моделі, які розробляються кращими дизайнерами і втілюються в життя справжніми майстрами швейного мистецтва з урахуванням нових трендів.


Контакти:


На правах реклами

Фото: Сергій Денисенко

9 жовтня 2017, пн, 13:29     0 3167

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити