Головна Місця
Нові місця
Guru IT School – курси програмування з перспективою роботи в ІТ
Послуги
Guru IT School – курси програмування з перспективою роботи в ІТ
Галузь ІТ сьогодні є однією з найперспективніших. Продукти українських ІТ-компаній визнають, купують і використовують у всьому світі. За результатами дослідження ринку праці в галузі (дані опубліковані на порталі DOU), на даний момент в Україні працює 100 тисяч програмістів, а тих, хто бажає стати "айтішніком" з кожним роком стає все більше.
5 елемент: кінотеатр, ігри та фаст-фуд
Кінотеатри
5 елемент: кінотеатр, ігри та фаст-фуд
3 роки тому на третьому поверсі ТЦ "Токіо" в Ужгороді з'явився новий розважальний простір. Починали з одного кінозалу та роллердрому і невеличкої фуд-зони. Далі – щороку розширювалися, відкривали нові зали. Наразі у "5 елементі" 3 кінозали, величезна зона для ігор та новий заклад харчування – Burger City. Розповімо про усе по-черзі.
La provence: затишна атмосфера та смачна кухня
Кафе і ресторани
La provence: затишна атмосфера та смачна кухня
Хороша атмосфера, смачна кухня, домашня випічка, запашна кава, а також розташування в центральній частині міста, і при цьому, неймовірна краса набережної навколо – роблять La provence дуже затишним та домашнім закладом.
УЖНЕТ – се наш Інтернет
Послуги
УЖНЕТ – се наш Інтернет
Ми живемо у світі, який неможливо уявити без новітніх технологій. Сучасній людині для повноцінної роботи, спілкування та розвитку необхідний швидкий і безперервний доступ до мережі. На жаль, Закарпаття суттєво програє іншим регіонам України в якості надання Інтернет-послуг. Після нещодавнього ребрендингу й суттєвої зміни підходів до роботи "УЖНЕТ" заявив про себе як організація, що здатна задовольнити сучасного користувача Інтернет-послуг швидкісним безперебійним трафіком та що не менш важливо – економічно вигідними умовами підключення.
Популярні